Rezultate te kerkimit per termin: +Aerodromit

Total: 161
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.507Z

FA rrethon me beton pistën e aerodromit të Gjadrit

Lezhë-Forcat e Armatosura po rrethojnë pistën e aerodromit të Gjadrit. Puna e nisur prej ditës së djeshme vazhdon edhe sot. Pista 3.5 km e gjatë, në të gjithë gjatësinë e saj po rrethohet nga barriera betoni.   vijon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.270Z

Gjirokastër, PD kundër betonizimittë aerodromit: Duhet për emergjenca

Të tjera rreth shkrimit VIDEO GJIROKASTËR - Kryekëshilltari i djathtë në bashkinë e Gjirokastrës, Bexhet Çobani, ka reaguar sot lidhur me vendosjen e blloqeve të betonit nga ministria e Mbrojtjes ne aerodromin e G

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.630Z

Kuçovë, vetëvritet ushtari në repartin e aerodromit

 KUÇOVE/ DILAVER XHELILIVetëvritet ushtari i repartit të ruajtjes së aerodromit në Kuçovë. Klodian Armaçi, 23 vjeç, banor i këtij qyteti i dha fund jetës pas një depresioni të rëndë. Burime nga grupi i hetimit bënë të ditur se i riu ishte divorcuar rret

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.263Z

Bllokimi i aerodromit në Gjirokastër, Çobani: Kanë dëmtuar pistën

GJIROKASTËR-Kreu i këshilltarëve të djathtë në Bashkinë e Gjirokastrës Bexhet Çobani ka reaguar ditën e sotme lidhur me bllokimin e aerodromit në Gjirokastër. Sipas tij aerodrome dhe pista janë dëmtuar. Ai thekson se Pista

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.507Z

Trafiku i droges, FA rrethon me beton aerodromin e Gjadrit

Lezhë- Forcat e Ushtrisë rrethojnë me blloqe betoni pistën e aerodromit të Gjadrit. Puna e nisur prej ditës së djeshme vazhdon edhe sot e do të vazhdojë për disa ditë me rradhë. Pista 3.5 km e gjatë, në të gjithë gjatësinë e saj po rrethohet nga barriera betoni. Barrierat janë ven

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.676Z

Aerodromi s'lejon xhami, ndërton kryq gjigand prej 33 metrave

Këshilltarët e komunës së Aerodromit në Shkup, kanë dhënë leje që të ndërtohet një kryq ortodoks i lartë 33 metra në udhëkryqin mes bulevardit “Serbia” dhe “Brigada e tretë maqedonase”. Vendimin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.564Z

Rusi, perplasen avionet ushtarake, 1 viktime

Dy avione luftarake ruse u perplasen ne ajer gjate stervitjes per nje spektakel ajror prane Moskes, ne nje incident qe i mori jeten nje piloti e plagosi te pakten 5 persona ne toke. Dy pilote te ekipit elitar akrobatik “Kaloresit Ruse” arriten me parashute te zbresin ne toke s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama