Rezultate te kerkimit per termin: +Aeroportet

Total: 1473
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.206Z

Greqi, bllokohen aeroportet

Prej orës 8:25 të mëngjesit në të gjitha aeroportet greke nuk kryhet asnjë fluturim, madje edhe avionët që kanë destinacion. Udhëtarët janë detyruar të kthehen në aeroportet më të afërta në kufij me Greqinë. Shkak per kete eshte bere humbja e frekuencave te komunikimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.847Z

Aeroportet më të përpikta në botë

Studimi – Një institut kërkimor britanik bën çdo vit një renditje të aeroporteve më të përpikta në botë, duke i klasifikuar ato në tri kategori. Sikurse dhe perceptimi i hershëm publik, rezulton se japonezët dhe nordikët, janë më korrektët Saktësia dhe përpikëria n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.606Z

SHBA rihapen aeroportet kryesore

Aeroportet e pjesës verilindore të Shteteve të Bashkuara të Amerikës u rihapën gjatë orëve të para të mëngjesit, por pasagjerët përballen me vonesa të shumta, shkaktuar nga rikuperimi i më shumë se 7 000 fluturimeve t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.443Z

FOTOT/ Aeroportet më të bukur në botë

Në çdo moment ka 800 mijë njerëz që fluturojnë me avion. Imagjinoni se sa pasagjerë fluturojnë në një periudhë 24-orëshe, mujore e vjeçare. Aeroporti është një  ndërtese e  vështirë për të rënë në dashuri. E vërteta është se pasagjerët shumë rrallë i japin një vë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.627Z

Hiri vullkanik, mbyllen aeroportet në Britani

Ashtu sikundër kishin paralajmëruar autoritetet britanike, hiri i vullkanit islandez ka përfshirë hapësirën ajrore veriore të Britanisë duke shkaktuar anulim të fluturimeve në disa aeroporte veriore. Britania njoftoi se aeroportet veriore do të qëndrojnë të mbyllura nga ora

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.025Z

Bashkimi Europian kritikon aeroportet

Bashkimi Europian, në një deklaratë të lëshuar gjatë drekës, kritikoi ashpër aeroportet aeropiane për dobësi të përgatitjes për kushtet dimërore dhe paaftësi të administrimit të situatës. Komision

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.199Z

Të gjitha aeroportet e Greqisë të bllokuara

Athinë, 22 gusht - Prej orës 8:25 të mëngjesit në të gjitha aeroportet greke nuk kryhet asnjë fluturim, madje edhe avionët që kanë destinacion, raporton Top Channel. Udhëtarët janë detyruar të kthehen në aeroportet më të afërta në kufij me Greqinë. Shkak per kete eshte bere humbj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama