Rezultate te kerkimit per termin: +Afrim +Bakaj

Meta: total 94 / total_found 94 / time 0.000 / keyword[0] afrim / docs[0] 4901 / hits[0] 7060 / keyword[1] bakaj / docs[1] 2065 / hits[1] 3576 /
Rama dhe Balluku çmontojnë kupolën e Damian Gjiknurit
  • 2019-02-05

Rama dhe Balluku çmontojnë kupolën e Damian Gjiknurit

Edi Rama vendosi në mbledhjen e fund-dhjetorit të Asamblesë së PS-së të aplikonte një operacion Fshesa duke shkarkuar 7 nga benjaminët e tij, të cilëve u kishte besuar portofolet më të rëndësishme ministrore për më shumë se 5 vite. Mes tyre emri më i kompromentuar ishte ai i Damian

Berisha sulmon Dakon: Mjerë ti o Gjush! Vrit veten o
  • 2019-01-24

Berisha sulmon Dakon: Mjerë ti o Gjush! Vrit veten o

Ish-Kryeministri Sali Berisha, ka një reagim lidhur me kryebashkiakun e bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako. Ai i thotë që më mirë të vrasë veten dhe ta hanë qentë e bashkisë, se sa Taulant Balla. Mjerë e ti o Gjush! Ti që nga magu i partisë siçiliste u bëre dje gjysmë Gjush! O Gj

Ministrja Balluku shkarkon një tjetër drejtor! (EMRI)
  • 2019-01-22

Ministrja Balluku shkarkon një tjetër drejtor! (EMRI)

Belinda Balluku Drejtori i portit të Durrësit, Afrim Bakaj është shkarkuar sot nga detyra. Vendimi për shkarkimin e tij është marrë nga ministrja e re e Infrastrukturës dhe Energjetikës, Belinda Balluku, e cila më herët kishte shkarkuar edhe drejtorin e ARRSH-së, Afrim Qendro në lidhje

Durrës, Gjiknuri viziton terminalin e mallrave kargo në Durrës
  • 2018-05-29

Durrës, Gjiknuri viziton terminalin e mallrave kargo në Durrës

Ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë Damian Gjiknuri, shoqëruar nga Ambasadorja e Gjermanisë në Tiranë, Susanne Schütz dhe drejtori i Autoritetit Portual të Durrësit Afrim Bakaj, ka vizituar Terminalin Lindor të mallrave kargo ku ushtron veprimtarinë e saj kompania koncesionare EMS AP

Lirohet nga detyra drejtori i Portit të Durrësit, Artjan Qirici.
  • 2018-02-24

Lirohet nga detyra drejtori i Portit të Durrësit, Artjan Qirici.

Sipas burimeve, vendi bosh i këtij posti është zëvendësuar menjëherë nga një ish-drejtues dhe përfaqësues i Partisë Socialiste në qytetin bregdetar. Pra, në vend të Qiricit është emëruar drejtor i ri i portit Afrim Bakaj, ish-drejtor i AKU-së, i cili kohë më parë i la vendin nj

Lirohet nga detyra drejtori i Portit të Durrësit, ja kush e zëvendëson
  • 2018-02-23

Lirohet nga detyra drejtori i Portit të Durrësit, ja kush e zëvendëson

Lirohet nga detyra, Drejtori i Përgjithshëm i Autoritetit Portuar Durrës, Artjan Qirici. Ai ishte emëruar në detyrë më 24 tetor 2017. Në vendin e tij është emëruar Afrim Bakaj, ish-drejtor i AKU-t. 23 shkurt 2018 (gazeta-shqip.com)  

No Pic available
  • 2017-12-03

Skënderbeu vret kampionatin

Korçarët fituan 2-1 sfidën direkte për titull ndaj Kukësit dhe thellojnë distancën në garën për titull. E ndërsa tifozët korçarë dhuruan spektakël dhe leksione në tribuna për mënyrën sesi shkohet në Europë, në fushë skuadra e Dajës tregoi se është një nivel krejt tjetër.