Rezultate te kerkimit per termin: +Afrimin

Total: 5042
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:01.866Z

PS rrëzon afrimin e datës së zgjedhjeve

08/03/2005  Grupi parlamentar i Partisë Socialiste do të votojë kundër amendamenteve të refomatorëve për afrimin e datës së zgjedhjeve ditën e enjte në seancë plenare. Ky qëndrim ka dalë nga mbledhja e djeshme e grupit socialist, të cilët kanë kundërshtuar zhvillimin e zg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.845Z

PSG planifikon afrimin e Neymar

0 brbr SSSAbrASS brbrParis Saint Germain nuk kerkon te ule shpenzimet per merkaton Sipas gazetes sportive L8217Equipe skuadra kampione e Frances po planifikon afrimin e Neymar Nje levizje e tille do te kushtonte me shume se 150 milione eurobrbr brbrTe Milan po nderlikohet rikthimi i El Shaarawy i c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.448Z

Opozita kërkon zyrtarisht afrimin e zgjedhjeve në qershor

09/04/2005  Ditën e hënë, opozita pritet të çojë në Presidencë kërkesën zyrtare për afrimin e datës së zgjedhjeve më datë 26 qershor. Sipas burimeve në PD mësohet se gjatë kësaj kohe, që pas përfundimit të tryezës, nënkryetari Bamir Topi ka zhvilluar takime me ekspo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.907Z

Basha flet për afrimin PD-LSI dhe sulmon qeverinë: Ne jemi demokracia

Kryetari i Partisë Demokratike ka folur lidhur me thashethemet e fundit për një afrim të Partisë Demokratike dhe LSI. Kjo është një fushatë primitive dhe me këtë përgjigje merr fund fushata për një afrim mes PD dhe LSI, ka thënë Basha. Ai më tej ka sulmuar qeverinë duke thënë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.386Z

Vlahutin: Reforma në drejtësi, çelësi i suksesit për afrimin në BE

Ambasadorja e BE-së  Reforma në sistemin e drejtësisë konsiderohet si çelësi i suksesit për afrimin e Shqipërisë në Bashkimin Europian. Në konsultimin me shoqërinë civile për programin e Bashkimit Europian për dy vitet e ardhshme, ambasadorja e BE-së në Tiranë, Romana Vlahutin, th

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.380Z

Londer sindikatat njoftojne per greve masive me afrimin e festave

var fbShare url httpvizionplusallonder-sindikatat-njoftojne-per-greve-masive-me-afrimin-e-festavesize largebrbrTrenat avionet posta greva sa vjen e po merr permasa me te medha ne Britanine e Madhe me afrimin e festave te fundvitit kunder kushteve te punes apo rrogave ne nje vend ku masat shtrengues

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.518Z

Ashton-Fyle: Sequi, kontribut domethënës në afrimin e Shqipërisë me BE

Maja Kocijancic, zëdhënësja e Përfaqësueses së Lartë, Catherine Ashton, shprehu sot falenderimet e Përfaqësueses së Lartë, Catherine Ashton dhe Komisionerit Stefan Füle për Ambasadorin Ettore Sequi dhe për kontributin e tij në afrimin e Shqipërisë me BE-në. Ambasadori Ettore Sequi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama