Rezultate te kerkimit per termin: +Afrimiteti

Total: 201
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.318Z

Afrimiteti me kafshët

05/05/10 17:39 Banorët janë mbledhur të gjithë bashkë dhe po hanë drekë në kopësht. Ata flasin për kafshët që kanë në kopësht dhe për veçantitë e tyre. Klodi shprehet se më së tepërmi atij i pëlqen palloi dhe Mandi e mbështet. Ndërsa Domi dhe Erioni thonë që kafsha m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.001Z

Sjellja e banorëve dhe afrimiteti

21/02/10 03:54 Hakiu diskuton me Klodin dhe Domenikën për banorët e rinj. Ai shprehet se ka bërë një gabim që nuk i ka afruar edhe më shumë gjatë javës së kaluar dhe mendon se atyre duhet tu jepet më shumë mundësi dhe kohë që të shfaqin veten. Duke diskutuar për qëndrimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.311Z

Momente afrimiteti e argetime ne pishine

Pas festes konkurentet argetohen edhe ne pishine. Keshtu ata hyjne per tu lare nje pas tjetrrit dhe keshtu argetohen duke bere shaka. Eduardi futet ne pishine me rroba. Me gjithe rroba lahen edhe banore te tjere si Liam Anila Liami dhe Klaudja . Ata argetohen me ujin duke lagur njeri tjetrin dhe duk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.939Z

Fratini kërkon debat për qasjen evropiane ndaj Turqisë

"Nuk është në interes të Bashkimit Evropian që Turqia të ndjehet e braktisur nga Evropa dhe të gjejë vëmendje në rajone të tjera. Evropa gaboi duke mos i dhënë sinjale afrimiteti Turqisë. Ne nuk mund ta kemi luksin për ta humbur Turqinë, që është një partnere thelbësore", deklar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.807Z

Puthje lezbike mes Klodit dhe Mirjetës?!

Një javë pas daljes nga shtëpia e Big Brother, Ervini do të pohonte se Klodi i dukej si lezbike… në fakt deri më tani nuk kemi parë asnjë gjë që të na krijojë iluzione për vajzën simpatike, por afrimiteti i saj me Mirjetën, së fundmi, është bërë objekt diskutimi në forume të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.723Z

Enca sërish me Noizyn

Enca dhe Noizy një kohë ishin larguar pak nga njëri tjetri, për shkak se po bënin shumë përshtypje në publik dhe po krijonin idenë sikur janë çift. Megjithatë, nuk e kanë duruar shumë gjatë largësinë dhe tashm&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.393Z

Aktorja prek të pasmet e Cameron Diaz (FOTO)

Transmetuar më 03.04.2014 - 09:26 Të vendosura gati për të pozuar para aparatit fotografik, si tre femra përfaqësuese të denja të bukurisë, pa e ditur se edhe mbas tyre fotografohej. Një gjest afrimiteti dhe ndoshta pa tÃ

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama