Rezultate te kerkimit per termin: +Aga +Emine

Meta: total 5 / total_found 5 / time 0.000 / keyword[0] aga / docs[0] 653 / hits[0] 1057 / keyword[1] emine / docs[1] 289 / hits[1] 391 /
No Pic available
  • 2014-05-13

“Sudja”, takimi me kreditorët në 8 grupe, ja lista dhe dita e takimit për secilin

TIRANE - Më datë 19 maj do të nisë të zhvillohet takimi i dytë për procedurat e falimentimit të firmës piramidale “Sude”. Përmes një njoftimi të publikuar në disa media, Administratorja e Falimentimit të këtij sub

No Pic available
  • 2008-12-10

Pronat, 740 pronarët që konkurrojnë për 5 miliardë lekë

Agjencia e Kthimit dhe Kompensimit të Pronave ka miratuar më në fund listën e plotë të pronarëve që do të garojnë për të përfituar nga fondi prej 5 miliardë lekësh të vjetra të vënë në dispozicion nga qeveria për këtë vit. Bëhet fjalë për 740 dosje që janë pranuar si të

No Pic available
  • 2008-10-17

Rrëzimi i Enverit të përkujtohet më 20 shkurt

 “Dita e 20 e muajit shkurt, e njëjta që në vitin e largët 1991 solli rrëzimin e statujës së diktatorit komunist shqiptar Enver Hoxha, të shpallet dita e rrëzimit të simboleve të komunizmit”. Ky është thelbi i një kërkese/deklarate të firmosur nga më shumë se 200 p

No Pic available
  • 2008-09-10

Lista zyrtare të fituesve në rrethe

Botohen emrat edhe për universitetin Politeknik dhe Bujqësor Universiteti PoliteknikInxhinieri Gjeoinformatike  Adnand Nexhmi ShahiniAlda Paulin DoçajAldo Fuat GuriAlfred Rakip NdregjoniAndi Sokol BejkoAndon Anesti SpiroAndrit Hafiz ElezajAnisa Feim OsmënaAnisa Përparim VeshiAnx

No Pic available
  • 2008-08-14

Pronarët, dosjet e gjyqeve me Hipoteken dhe Agjencine e Pronave

Laureta Rryçi Pretendentët për pronarë të mijëra hektarë toke kanë parë si zgjidhje të vetme padinë në gjykatë për të rifituar pronën e trashëguar. Të dëmtuar nga mbivendosjet, apo nga ndonjë vendim i padrejtë i Agjencisë së Kthimit dhe Kompensimit të Pronave, qindra qytetar