Rezultate te kerkimit per termin: +Aga +Pajtim

Meta: total 25 / total_found 25 / time 0.000 / keyword[0] aga / docs[0] 653 / hits[0] 1057 / keyword[1] pajtim / docs[1] 5431 / hits[1] 6896 /
Zhdukja e Mateo Agës, babai: Dyshoj se e kanë rrëmbyer
  • 2018-12-06

Zhdukja e Mateo Agës, babai: Dyshoj se e kanë rrëmbyer

Të tjera detaje dalin në lidhje me 21-vjeçarin Mateo Aga, i zhdukur më 29 nëntor 2018. Deri më tani ndaj të riut nuk ka asnjë gjurmë, ndërkohë që familja dyshon se bëhet fjalë për një rrëmbim të mundshëm. I riu jetonte prej kohësh në Tiranë por me rastin e festave të flamurit

No Pic available
  • 2016-09-29

U kap me drogë, lihet në burg vëllai i shefit të Komisariatit të Dibrës

Gjykata ka lënë në arrest me burg vëllain e Shefit të Komisariatit të Dibrës, Pajtim Aga. 47-vjeçari u kap nga policia e Lezhës me kokainë në makinë dhe sipas policisë drogën ai do ta shiste në Tiranë. Gjyqi është zhvilluar me dyer të mbyllura. Pajtim Aga është vëllai i shefit

No Pic available
  • 2016-09-28

Vëllai i kryekomisarit të Dibrës i arrestuar me kokainë mbetet në burg

Gjykata e Kurbinit ka vendosur masën e sigurisë arrest me burg për shtetasin Pajtim Aga, 47 vjeç. Burri, vëllai i kreut të Policisë së Dibrës, u arrestua me 350 grama kokainë teksa lëvizte me një automjet nga Burreli në Milot. Seanca gjyqësore është zhvilluar me dyer të mbyllura. Pa

Kapet me 320 gr kokaine vellai i shefit te Komisariatit te Policise se Dibres FOTO
  • 2016-09-26

Kapet me 320 gr kokaine vellai i shefit te Komisariatit te Policise se Dibres FOTO

Policia e Lezhes ka sekuestruar 320 grame kokaine dhe ka vene ne pranga nje person i cili sipas burimeve rezulton te jete vellai i shefit te Komisariatit te Policise Diber br br Sipas nje njoftimi per shtyp te policise mesohet se Seksioni kunder  Narkotikeve  ne Drejtorine Vendore te Poli

Kapet me droge vellai i kryepolicit
  • 2016-09-26

Kapet me droge vellai i kryepolicit

brbrNje 47-vjecar eshte arrestuar nga policia e Lezhes pasi u kap me 320 grame lende narkotike te dyshuar si kokaine Ne pranga ka rene Pajtim Aga banues ne Tirane Ky i fundit akuzohet per prodhim dhe shperndarje te lendeve narkotike Policia sqaroi se droga u gjet e fshehur ne makinen me te cilen po

Kapet me 320 gramë kokainë në automjet, arrestohet 47-vjeçari
  • 2016-09-25

Kapet me 320 gramë kokainë në automjet, arrestohet 47-vjeçari

Goditet një rast i shpërndarjes së lëndëve narkotike të forta. Policia e Lezhës ka sekuestruar 320  gramë kokainë, ndërsa ka vënë në pranga edhe poseduesin e saj, shtetasin Pajtim Aga. Më  datë 25.09.2016, nga Seksioni kundër  Narkotikëve  në Drejtorinë Vendore të Policisë L

Të menduarit mistik, si përsiatje në vetmi
  • 2016-03-23

Të menduarit mistik, si përsiatje në vetmi

Libri "Antologjia e ëndrrës, ese dhe përsiatje filozofike" i autorit Hasan Selimi, hap një rrugë nga të menduarit mistik në përputhje me parimet dhe praktikat e teqeve sufiste të Shqipërisë veri-perëndimore. Misticizmi përgjithësisht përdoret si term për të mbuluar besimet jashtë