Rezultate te kerkimit per termin: +Agani

Total: 763
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.631Z

Agani takon Laukën

Një delegacion i Partisë së Drejtësisë, i përbërë nga Kryetari Ferid Agani, Nënkryetari për Marrëdhënie me Jashtë, Amir Ahmeti, si dhe Sekretari i Përgjithshëm i PD’së, Abdullah Klinaku, u pritën të martën nga Ambasadori i Shqipërisë, Islam Lauka. “Kryetari Agani ka falënd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.972Z

Jahjaga: Agani frymëzues për gjeneratat

Presidentja Jahjaga me bashkeshorten e Fehmi AganitPrishtinë, 6 maj 2011, NOA- Presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga, priti familjarët e Fehmi Aganit të vrarë nga Serbët gjatë vitit 1999.Gjatë këtij takimi Presidentja Atifete Jahjaga i dorëzoi familjes Agani Urdhrin Hero i Kosovës, me të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.872Z

Agani kritikon institucionet

Kryetari i Partisë së Drejtësisë (PD), Ferid Agani, kritikoi të enjten gjatë një konferencë për media përfaqësuesit e institucioneve të Kosovës, duke thënë se qeverisja aktuale është e paaftë për të menaxhuar territorin dhe zbatuar Kushtetutën në gjithë vendin. Ai tha se në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.970Z

Profesor Agani, frymëzim për gjenerata

Nga Express më 06 maj 2011 në ora 14:50 Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, ka pritur të premten familjen e profesorit të ndjerë Fehmi Aganit, i vrarë nga forcat serbe në maj të vitit 1999, me ç’rast ua dorëzoi Urdhrin “Hero i Kosovës”, me të cilin Aganin e kishte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.802Z

Agani: Unë fola me Erdoganin

Derisa në Turqi po priten rezultatet e zgjedhjeve presidenciale, ku sipas të gjitha gjasave, pritet të dalë fitues pa balotash, Recep Tayyip ErdoÄŸan, kryetari i Partisë së Drejtësisë, Ferid Agani, ka postuar një fotografi në rrjetin social faceboo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.339Z

Ferid Agani, reformatori pa reforma

Ndonëse këtë vit kishte në dispozicion 19 milionë euro më shumë se vitn e kaluar, qendrat e mjekësisë familjare, spitalet rajonale dhe Qendra Klinike Universitare e Kosovës kanë vazhduar të ballafaqohen në vitet paraprake. Edhe pse min

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:07.557Z

Agani ndal tenderin

Ministria e Shëndetësisë, fillimisht ka shpallur fitues, Kompania Global Pharm, për tenderin “Furnizim me cistotaik”, por më pas ministri i MSH,-së Ferid Agani ka pezulluar dhënien e kontratës, dhe nuk ka lejuar që të nënshkruhet kon

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama