Rezultate te kerkimit per termin: +Agigos

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] agigos / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
No Pic available
  • 2018-02-28

Mashtruan ILDKP/  Vila me 11 WC e çiftit Meta-Kryemadhi në Gjirin e Lalzit

Nëse ka një provë, fakt dhe dëshmi që mund të çojë çiftin Meta-Kryemadhi në burg, në çdo kohë, ajo është pasuria e tyre, e deklaruar apo e padeklaruar, citohet në një shkrim të publikuar nga Pamfleti. Në qendër të tij janë pasuritë e pajustifikuara të çiftit presidencial-lë