Rezultate te kerkimit per termin: +Agimin

Total: 580
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.798Z

Një Shtet i Artë për Agimin e Artë

Nga Mero Baze   Disa badigardë të krerëve të Agimit të Artë në Greqi kanë trazuar opinionin me deklaratat e tyre në Himarë. Rëndësia e tyre është mediatizuar pasi kanë sulmuar një ekip të televizionit Top Channel, kanë zbuar priftin e kishës nga mesha, dhe m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.587Z

At Nikolla letër krerëve të shtetit: Janullatos shkel sovranitetin, bashkëpunon me Agimin e Artë

At Nikolla Marku, prifti i kishës Ortodokse Shën Mëria në Elbasan i ka dërguar një letër të hapur krerëve të shtetit për Kryepeshkopin Anastas Janullatos. Në letrën e bërë publike, drejtuar Presidentit të Republikës, Bujar Nishani, kryeministrit Edi Rama, kreut të Kuvendit, Ilir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.021Z

“Agimin Dakën na e vranë në komisariat”

15/03/2005  Intervistë me kushëririn e vëllezërve Daka, i cili deklaron se kanë prova për vrasjen e 25-vjeçarit SHKODËR - Dyshimet e para të familjarëve të Agim Dakës, rreth vetëvrasjes së tij, në zyrën e shefit të krimeve të Komisariatit nr.4 në Tiranë, sipas tyre tash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.843Z

Spahiu Spiro Ksera punon per Agimin e Arte

p styletext-align justifyKreu i Aleances Kuqezi Kreshnik Spahiu ka leshuar akuza te forta ne drejtim te Ministrit te Punes Spiro Ksera Ne nje takim me simpatizante te rinjt te AK-se Spahiu u shpreh se eshte sherbetor i Agimit te Artep p styletext-align justifyMinistri i Papunesise Spiro Ksera qe ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.895Z

Hetimet për Agimin e artë, qytetarët grekë vullnetarisht në Prokurori

Para hetuesve të çështjes Agimi i Artë ka deponuar orët e fundit dëshmitarë të marrë në mbrojtje. Sipas burimeve nga organi i akuzës, hetuesi ka marrë në pyetje një burrë, për të cilin nuk dihet nëse është i njëjti që ka deponuar edhe në kuadër të hetimeve që zhvilloi filli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.954Z

Berisha reagon në FB për Agimin e Artë: Nuk ka ekzistuar kurrë minoritet grek në Himarë

Kryeministri në largim, Sali Berisha, reagoi përmes rrjetit social, Facebook, për deklaratat antishqiptare të nazistëve të Agimit të Artë në ceremoninë përkujtimore për Aristotel Gumën. Berisha tha se kjo ishte një vrasje e dytë për Gumën. Sipas Berishës, kjo cerem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.709Z

Vazhdojnë hetimet për Agimin e Artë

Zhvillime të njëpasnjëshme në gjirin e policisë greke, po shënohen për shkak të ngjarjeve të lidhen me Agimin e Artë. Sipas mediave greke do të lëvizin nga postet e tyre disa policë dhe zëvendësohen me oficerë të tjerë me qëllim “që të garantohet në mënyrë absolute obje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama