Rezultate te kerkimit per termin: +Agjencia

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.202Z

Agjencia Fitch Greqia kthese pozitive

Agjencia Fitch Greqia kthese pozitive E merkure 06 Shkurt 2013 1215 p styletext-align justify Agjencia Fitch Greqia kthese pozitiveNdonese shteti helen eshte i mberthyer nga kriza dhe pakenaqesia sociale ka arritur nivelet me te larta agjencite e vleresimit konstatojne se Athina zyrtare ka arrit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.035Z

Krijohet Agjencia Kombetare e Bregdetit

Qeveria shpalli sot krijimin e Agjencise Kombetare te Bregdetit me propozim te Ministrise se Zhvillimit Urban dhe Turizmitbr br Ministrja e Turizmit dhe Zhvillimit Urban Eglantina Gjermeni pas mbledhjes se Keshillit te Ministrave tha se vendimi i sotem i jep nje tjeter hov nismave te ndermarra nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.729Z

Centrali berthamor, krijohet agjencia

Qeveria hedh hapin e pare konkret ne realizimin e projektit te shumeperfolur te centralit berthamor, nisme kjo e lajmeruar kohe me pare nga kryeministri Berisha. Ne mbeldhjen e fundit Keshilli i Ministrave ka zyrtarizuar ngritjen e Agjencise Kombetare Berthamore, e cila do te jete ne var

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.809Z

Grabitet agjencia e udhëtimit

 FIER – Grabitet gjatë natës agjencia e “Union Travel” në Fier. Burime pranë komisariatit të Fierit kanë bërë të ditur se ngjarjen e ka zbuluar një punonjës i agjencisë, në momentin kur ka hapur zyrën mëngjesin e djeshme. Agjencia e “Union-Travel” e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.929Z

Akreditimi nga Agjencia Kombëtare

Ngrihet Agjencia Kombëtare e Arsimit, Formimit Profesional dhe Kualifikimeve. Në vendimin e djeshëm të qeverisë janë përcaktuar funksionet e këtij institucioni. Agjencia do të hartojë plane dhe programe për zhvillimin e sistemit të arsimit e formimit profesional dhe programe për realizi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.721Z

Si do funksionojë Agjencia e Bregdetit?

Nuk ka leje ndërtimi në bregdete pa kaluar më parë në analizën e Agjencisë Kombëtare të Bregdetit. I krijuar vetëm pak ditë më parë me miratim të kryeministrit, ky institucion do të monitorojë veprimtaritë që lidhen me zhvillimin e turizmit. Puna konkrete nis me projektin pilot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.498Z

Durrës, grabitet agjencia e biletave

 DURRES - Grabitet në orët e vona të natës një agjenci për bileta trageti në Durrës. Shënjestër e keqbërësve ka qenë agjencia "Adria-Ferries", e cila gjendet pranë stacionit të trenit. Pronari i saj shtetasi Bernard Reso ka njoftuar menjëherë policinë. Ai ka informua

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama