Rezultate te kerkimit per termin: +Agjencin +Telegrafike +Shqiptare

Total: 5
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.374Z

Shkupi trhiqet pr vizat, mbetet regjimi i vjetr

Maqedonia trhiqet pr shtjen e vizave dhe l n fuqi pr qytetart e Shqipris regjimin q ka qen deri tani, pa asnj ndryshim.Lajmi shti ditur nga zdhnsi i Ministris s Punve t Jashtme t Maqedonis, Sasho Kokallanov pr Agjencin Telegrafike Shqiptare. Tani pr tani regjimi i vizave pr shtetasit shqiptare mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.875Z

Kush ishte Sokol Olldashi

TIRANE-Sokol Olldashi ka lindur më 17 dhjetor 1972 në Durrës. Ishte deputet i Partisë Demokratike në Kuvendin e Shqipërisë dhe ish Ministër i Punëve Publike dhe Transportit në qeverinë shqiptare. Shkollimin e mesëm e ka kryer në vendli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.882Z

Lajm i orës së vonë/Humb jetën në aksident deputeti i PD, Sokol Olldashi

21-11-2013 / Gazeta 55 Opinioni publik u trondit sonte nga lajmi i humbjes së jetës në një aksident tragjik, të deputetit të Partisë Demokratike, Sokol Olldashi. Në vendin e quajtur “Lapidari i Kërrabës”, në aksin rrugor Tiran&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:21.462Z

Homazh për mjeshtrin e shquar të violinës, Ibrahim Madhi

TIRANE- “Telat i u bënë rrugë ku rrëshqisnin virtuozisht si rrallë kush, gishtërinjtë e tij, veprat e autorët më përfaqësues të trashëgimisë së vyer botërore e asaj shqiptare, tastiera hapësirë ku kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.902Z

Humb jetën në aksident deputeti i PD, Sokol Olldashi

21-11-2013 / Gazeta 55 Opinioni publik u trondit mbrëmë nga lajmi i humbjes së jetës në një aksident tragjik, të deputetit të Partisë Demokratike, Sokol Olldashi. Në vendin e quajtur “Lapidari i Kërrabës”, në aksin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.008Z

Bankat kundër rritjes së taksave të qeverisë së re

30-07-2013 / Gazeta 55 Kryetari i Shoqatës Shqiptare të Bankave, Seyhan Pencpligil Kryetari i Shoqatës Shqiptare të Bankave, Seyhan Pencpligil në takimin me kreun e PS-së, është shprehur se, “presim si komunitet bankar, ku pjesa më e madh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.066Z

Një rrugëz e Shqipërisë në foto

TIRANE - Nuk të duhet shumë të abstragosh për ta kuptuar Shqipërinë në fotot e Petrit Kumit. Atë që të duhet për ta menduar dhe për ta kuptuar duke parë përmes fotove, në realitet e bën vetë ai me shkrepjen, ku komp

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama