Rezultate te kerkimit per termin: +Agjencis +Kombtare

Meta: total 35 / total_found 35 / time 0.000 / keyword[0] agjencis / docs[0] 15639 / hits[0] 20465 / keyword[1] kombtare / docs[1] 1037 / hits[1] 1669 /
No Pic available
  • 2014-01-28

Ja zyrtarët që kanë përfituar kredi të buta për shtëpitë

Janë 145 zyrtarë të qeverisë së shkuar, që kanë marrë kredi të buta për të blerë banesa. Skandali është publikuar nga mazhoranca e re, e cila ka deklaruar se do të bëjë drejtësi për këtë abuzim. Ata thonë se dosjet e zyrtarëve janë të paplota dhe me shkelje. Në listë ë

Çështja Konomi, shkon në gjyq për falsifikim Mulla
  • 2012-03-16

Çështja Konomi, shkon në gjyq për falsifikim Mulla

Foto arkiv  Flamur Vezaj TIRANË- Task-Forca e prokurorisë së Tiranës, mbylli hetimet dhe dorëzoi për gjykim dosjen penale në ngarkim të Qemal Grill (Mulla) i njohur ndryshe edhe si përfaqësues i familjes së Azmi Toptanit, të cilët pretendojnë të njëjtat prona të pretenduara edhe ng

No Pic available
  • 2010-08-28

Garda, kush përfiton rritje page nga 1 korriku

Rritje për nëpunësit me gradën rreshter deri tek majori. Përfitojnë rritje edhe punonjësit e administratës gjyqësore Qeveria ka miratuar rritjen e pags nga 1 korriku pr punonjsit e Gards s Republiks. N vendimin e plot parashikohet rritje pr disa kategori q fillojn nga

No Pic available
  • 2010-08-19

Fillojnë punimet për ndërtimin e godinës së re të ANTËS

Nis puna pr ndrtimin e godins s re t Agjencis Kombtare t Trafikut Ajror dhe kulls s kontrollit. Pr ndrtimin e ktyre objekteve do t investohen rreth 12 milion euro. Ministri i Transportve Sokol Olldashi inspektoi sot punimet, i shoqeruar edhe nga drejtori i Agjencis, Petrit Sulaj. Ai u shpreh se inve

Mbivendosja 720 dynymë, të pandehur ish-kreu i AKP-së dhe dy topografë
  • 2010-08-18

Mbivendosja 720 dynymë, të pandehur ish-kreu i AKP-së dhe dy topografë

Gjiri i Lalzit Prokuroria e Tirans u komunikon akuzn e shprdorimit t detyrs n bashkpunim Ish-kryetari i Agjencis Kombtare t Pronave, Tunxh Vatnikaj, dhe dy topograft Vasil Lee dhe Rajmonda Delimurati, jan marr t pandehur nga Prokuroria e Tirans nn akuzn e shprdorimit t detyrs n bashkpunim. Ata dysh

No Pic available
  • 2010-08-14

Kujdes, Google po na përgjon!

“Google” na prgjon. Ai ndjek dhe regjistron lvizjet tona n rrjet. Sheh at q krkojm, at q lexojm apo shohim. E di se ku jemi. I njeh interesat tona, madje edhe ato q ne duam t’i mbajm t fshehura. Kontrollon prmbajtjen dhe destinacionin e e-mail- eve. Ndoshta pak veta e din, dikush d

No Pic available
  • 2010-08-13

Xhaferri: Qeveria, përkrahje ndaj shoqatave rinore

T rinjt jan vendosur sot n qndr t vmendjes s institucioneve prgjegjse. Shqipria i sht bashkuar 12 gushtit, Dits Botrore t Rinis dhe Ministria e Turizimit Kulturs, Rinis dhe Sporteve ka prezantuar nj program t qart pr zhvillimin e rinis shqiptare, i cili nis me ngritjen e Agjencis Kombtare t Rinis. M