Rezultate te kerkimit per termin: +Agjencis +Telegrafike +Shqiptare

Total: 24
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.651Z

Tirane rrezohet pema

Rrëzimi i një peme, në mbrëmjen e së premtes, pranë Agjencisë Telegrafike Shqiptare, ka krijuar probleme në qarkullimin e mjeteve në Tiranë. Fatmirësisht, në momentin e rrëzimit të saj nuk u dëmtua asnjë kal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.958Z

Presidenti i Radios së Jashtme të Kinës takim me drejtorin e  ATSH-së

TIRANE-Presidenti i Radios së jashtme të Kinës Wang Gengnian ka takuar sot Drejtorin e Përgjithshëm të Agjencisë Telegrafike Shqiptare, Gëzim Podgorica në kuadër të një vizite zyrtare që ai po zhvillon në Shqipëri. Ata k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.070Z

Qeveria ndryshime në disa poste zv/ministrash

TIRANE- Ndryshime në disa poste drejtuese. Në vendimet e sotme të publikuara në faqen e Këshillit të Ministrave vërehen ndryshime në disa poste zv.ministrash etj. Kështu është emëruar prefekt i qarkut të Durrësit Z. Genc Juka. &ld

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.814Z

Qeveria emëron Gëzim Podgoricënsi kreun e ri të ATSH-së

TIRANË - Një nga dy vendimet që ka marrë sot qeveria është edhe lirimi nga detyra i Basir Çollakut si drejtor i Përgjithshëm i Agjencisë Telegrafike Shqiptare (ATSH) dhe emërimi në vend të tij i Gëzim Podgoricës.Gëzim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.373Z

Tiranë, një vajzë tentohet tëpërdhunohet brenda ashensorit

TIRANE-  Një person i njohur si përdorues droge ka tentuar të përdhunojë një vajzë brenda në ashensor.Ngjarja është shënuar mbrëmjen e sotme dhe është mësuar nga mediat rreth orës 23: 30 minuta. Mësohet se agre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.812Z

Crown Agents Limited kunder korrupsionit ne dogana

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur të hënën Këshillin e Ministrave ku është marrë vendimi për shkarkimin e kreut të Agjencisë Telegrafike Shqiptare (ATSH) Basir Çollaku dhe emërimin në vend të tij në këtë post

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama