Rezultate te kerkimit per termin: +Agjentt

Meta: total 31 / total_found 31 / time 0.000 / keyword[0] agjentt / docs[0] 31 / hits[0] 46 /
No Pic available
  • 2012-03-04

Tiran, kapet banda “tmerr” i telave elektrik pr skrap

Ishin“tmerr” i pompave t ujit, telave elektrik, bobinave t trasformatorve. Privat e shtetror ishin “preh” e tyre. I grabisnin pr t’i shitur si skrap, moda e fundit dhe biznesi q shtyn shum grabits t metaleve t dmtojn linja elektrike, ujore etj. Sipas deklarats s policis

No Pic available
  • 2012-03-04

Tirane kapet banda tmerr i telave elektrike per skrap

Ishin“tmerr” i pompave t ujit, telave elektrik, bobinave t trasformatorve. Privat e shtetror ishin “preh” e tyre. I grabisnin pr t’i shitur si skrap, moda e fundit dhe biznesi q shtyn shum grabits t metaleve t dmtojn linja elektrike, ujore etj. Sipas deklarats s policis

No Pic available
  • 2010-09-01

Asgjësohen 730 rrënjë kanabis, policia asnjë autor

Sarand Dshtojn prpjekjet pr ta nxjerr Delvinn nga harta e zonave t nxehta pr kultivimin e bimve narkotike. Srish dje, n kt zon sht zbuluar nj siprfaqe e konsiderueshme toke, e mbjell me kanabis sativa. Zbulimin e rrnjve t bimve narkotike e kan mundsuar agjentt e lufts kundr drogs, t cilve u sht das

No Pic available
  • 2010-09-01

Bllokohen subjektet të palicencuara, hetohen tre tatimorë

Elbasan Bizneset ushtronin aktivitetin n rrugn Librazhd-Qaf Than. Prej 10 vitesh nuk paguanin asnj detyrim tatimor Bllokohen 24 subjekte private t palicencuara, nisin hetimet pr tre tatimor. Burime nga Policia e Elbasanit bjn t ditur se agjentt e sektorit kundr krimit ekonomiko-financiar, n kuadr t

No Pic available
  • 2010-08-31

Vrasja e Konomit, vëzhgim te një servis

Pronari i objektit, ish-shok i Konomit, i dyshuar pr lidhje me grupin q vepron n Spanj dhe Franc Grupi hetimor arrin t marr nj tjetr dshmi pr ditn e ngjarjes Nj servis n Tiran sht vn nn vzhgim, pasi dyshohet se nga aty mund t vij identifikimi i dy personave me motor, q ekzekutuan Franc Konomin. Pro

No Pic available
  • 2010-08-31

Arrestohet, iu kapën 50 gramë kokainë në veshjet intime

Itali Kan mjaftuar 50 gram kokain t fshehura n t brendshme q nj emigrant shqiptar t vihet n pranga nga karabiniert italian. Fjala sht pr nj 36-vjear shqiptar, i cili u arrestua pr posedim t drogs n vendin e quajtur San Benedeto t Trontos nga disa polic t skuadrs s rrugorve, t cilt e kan ndalur at p

No Pic available
  • 2010-08-29

Hyn në fuqi vendimi, rritja e pagave të ushtarakëve

Kush dhe sa përfitojnë rritje page nga 1 korriku: Doganat, mësuesit e edukatorët, hetuesit e SHKB-së. Klasifikimi i vendeve të punës Qeveria rrit pagat e ushtarakve aktiv t Forcave t Armatosura t Republiks s Shqipris. Vendimi i marr m 8 korrik tashm ka hyr n fuqi pas bot

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama