Rezultate te kerkimit per termin: +Agron +Duka

Total: 898
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.805Z

Agron Duka qetëson Bashën

Teksa në Konventën e Partisë Agrare, Agron Duka pati ftesë edhe nga PS dhe nga PD për koalicion, ky i fundit ka bërë të ditur para gazetarëve këtë të mërkurë se në zgjedhjet e ardhshme parlamentare PAA do të jetë me PD. Duka është takuar një ditë më parë me kryeministrin Ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.020Z

Agron Duka braktis PS

Agron Duka, anëtar i Asamblesë Kombëtare të Partisë Socialiste dhe ish-ministër i Bujqesise deri ne vitin 2005, do të jetë pjesë e listës së kandidatëve për deputetë të Partisë Republikane. Shkak për largimin e tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.756Z

Agron Duka iken nga republikanet

brbrDeputeti Agron Duka ka marre ne dore drejtimin e Partise Agrare Ambientaliste e cila drejtohej deri me tani nga Lufter Xhuveli Zoti Duka eshte zgjedhur deputet ne garen elektorale te vitit 2013 nen siglen e Partise Republikane Por ai eshte shprehur se do te vijoje te mbetet ne opozite Duka tha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.102Z

Agron Duka: Gati të takohem me ambasadorin Lu

Deputeti Agron Duka, njëkohësisht kryetar i Partisë Agrare Ambientaliste dhe aleat i Lulzim Bashës, është i gatshëm të takohet me ambasadorin Donald Lu në kuadër të reformës në drejtësi. Ai i vlerëson këto takime pasi, siç thotë në një intervistë për Shqiptarja.com, ato nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.175Z

Agron Duka, kandidati i opozitës për Bashkinë e Durrësit

Agron Duka do të jetë kandidati i opozitës për Bashkinë e Durrësit. Kjo është bërë e ditur nga kreu i Partisë Republikanë, në një intervisatë për Ora News. Mediu tha se kandidatura e Agron Dukës në Durrës gëzon mbështetjen e paritve të djathta. Agron Duka është aktualisht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.065Z

Agron Duka merr edhe një tjetër parti

Pasi i mori partinë Lufter Xhuvelit, Agron Duka "merr" edhe një parti tjetër. Partia Lëvizja Demokratike për Vlera Mirëqenie u shkri sot në një parti të vetme me Partinë Agrare të drejtuar nga Agron Duka. Kujtojmë që LDVMP drejtohej nga Arben Tafaj, i cili kandidonte në zgjedhjet e fu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.745Z

Agron Duka: Çfarë mendoj për Grida Dumën

Deputeti republikan, Agron Duka, i përfolur si kandidat për Bashkinë e Durrësit, në një intervistë për revistën JAVA, flet për zgjedhjen e Grida Dumës si kandidate e opozitës. I pyetur se a nuk kishte zgjidhje më të mirë në Durrës, përveç 'importimit' të Grida Dumës, ai thotë:

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama