Rezultate te kerkimit per termin: +Agron +Hasku

Meta: total 6 / total_found 6 / time 0.000 / keyword[0] agron / docs[0] 9726 / hits[0] 15382 / keyword[1] hasku / docs[1] 22 / hits[1] 26 /
ALUIZNI: 1027 personat që marrin lejen e legalizimit
  • 2015-07-27

ALUIZNI: 1027 personat që marrin lejen e legalizimit

ALUIZNI publikon listën me 1027 emra që duhet të paraqiten pranë Agjencisë së Legalizimit për të bërë pagesën për parcelën e ndërtuar dhe më pas të pajisen me lejen e legalizimit. Lista e përfituesve janë banorë në zonën e ish-Kënetës     NR EMER ATESI MBIEMER 1 A

No Pic available
  • 2015-04-11

1011 leje legalizimi për Durrësin, ja lista e personave që përfitojnë

1011 banorë të Durrësit, kryesisht të zonës së ish-Kënetës kanë përfituar lejen e legalizimit për shtëpitë e tyre. Agjencia e Legalizimit, Urbanizimit dhe Integrimit të Zonave/Ndërtimeve Informale, dega Durrës njofton qytetarët që gjejnë emrin në listën e meposhtme të paraqiten

Shikoni sa vota fitoi secili kandidat për deputet
  • 2014-06-16

Shikoni sa vota fitoi secili kandidat për deputet

Sipas listës së siguruar nga lajmi.net, Qendra për Numërimin e Rezultateve ka bërë gati të nxjerrë rezultatet e kandidatëve të partive politike për deputetë të Kuvendit të Republikës së Kosovës. Kandidati më i

No Pic available
  • 2010-05-13

Personalitetet kunder Rames, mberrin ne 279 numri i tyre

Vijon rritja e numrit te personaliteteve dhe intelektualeve te njohur qe shprehen kunder Edi Rames per greven e urise. Dje shkoi ne 279 numri i personaliteteve qe firmosen letren e hapur "Mos blloko rrugen e Shqiperise drejt Evropes" ndaj kreut te opozites Edi Rama, qe prej 13 ditesh lejoj vijueshme

Shkojnë në 279 firmat e elitës intelektuale në peticionin kundër izolimit të Shqipërisë nga Edi Rama
  • 2010-05-13

Shkojnë në 279 firmat e elitës intelektuale në peticionin kundër izolimit të Shqipërisë nga Edi Rama

Kësaj radhe akademia e shkencave, historianë, gjuhëtarë, punonjës shkencorë, arkeologë, por edhe artistë, regjizorë, piktorë e tenorë të tjerë i shtohen emrave të elitës së kobit që i kërkojnë Edi Ramës: Mos blloko rrugën e Shqipërisë drejt Evropës!Universiteti politeknik i T

No Pic available
  • 2010-05-13

Kundër grevës lista arrin në 279 intelektualë

Firmosin peticionin edhe 56 akademikë dhe artistë Jan shtuar zrat kundr vendimit t opozits pr t hyr n grev urie n krkim t transparencs s vots. Peticionit kundr kryesocialistit Edi Rama i jan shtuar dje dhe 56 akademik e artist, duke e uar n 279 numrin e tyre. N kt list t gjat em