Rezultate te kerkimit per termin: +Agron +Kulicaj

Meta: total 238 / total_found 238 / time 0.001 / keyword[0] agron / docs[0] 7942 / hits[0] 12636 / keyword[1] kulicaj / docs[1] 267 / hits[1] 633 /
Prokuroria Deshmitari tregoi targen e makines se vrasesve ishte dhe Frroku
  • 2015-04-07

Prokuroria Deshmitari tregoi targen e makines se vrasesve ishte dhe Frroku

Arben Frroku PUBLICITET Prokuroria e Krimeve te Renda pritet te dorezoje ne Apel ankimin kunder vendimit te Gjykates se Shkalles se Pare qe shpalli te pafajshem Arben Frrokun per vrasjen e komisarit Dritan Lamajbr br Panorama shkruan sot se jozyrtarisht mesohet se prokuroret

Arsyetimet e gjykatës për lirimin e Arben Frrokut
  • 2015-04-04

Arsyetimet e gjykatës për lirimin e Arben Frrokut

Tiranë - Kush janë momentet qe sipas gjykatës e nxjerrin Arben Frrokun të pafajshëm për vrasjen e komisarit Dritan Lamaj? Gjyqtari Dritan Halluni në emër të trupit gjykues shpjegoi pse gjykata e shpalli të pafajshëm të pandehurin pavarësisht provave që paraqiti prokuroria. Dy kamera

Raporti i plote i hetimit Komploti per vrasje u inicua nga Mark Frroku
  • 2015-03-23

Raporti i plote i hetimit Komploti per vrasje u inicua nga Mark Frroku

Prokuroria e Krimeve te Renda ka zbardhur per Kuvendin hetimet qe ka kryer per ceshtjen Doshi duke zbuluar pjese te panjohura deri me tani te kesaj historie dhe duke hedhur drite mbi versione te ndryshme te publikuara ne mediabr br Ne relacionin derguar Kuvendit Prokuroria thote se nga hetimet e k

21 janari Burgaj e Kulicaj merren ne pyetje Shkresa e prokurorise kishte pasaktesi
  • 2015-02-04

21 janari Burgaj e Kulicaj merren ne pyetje Shkresa e prokurorise kishte pasaktesi

e Marte 3 Shkurt 20151400 pm p classwp-caption-textHysni Burgaj Agron KulicajSSSAbrASSDy ish-drejtues te larte te Policise se Shtetit Hysni Burgaj dhe Agron Kulicaj u moren ne pyetje dje nga Prokuroria e Tiranes ne lidhje me 822021 janarin8221 Ish-drejtori i Pergjithshem i Po

Si e gjetem deshmitarin e vrasjes se Lamajt Fotoja me cifteli Biznesmeni ne tavoline 2 min
  • 2014-12-05

Si e gjetem deshmitarin e vrasjes se Lamajt Fotoja me cifteli Biznesmeni ne tavoline 2 min

e Enjte 4 Dhjetor 20140958 am p classwp-caption-textKulicaj duke dale nga Gjykata e Krimeve te RendaSSSAbrASSUPDATE- Dy ish-drejtuesit e larte te Policise se Shtetit ne deshmine e dhene dje ne Gjykaten e Krimeve te Renda ne gjyqin kunder Arben Frrokut ne akuze per vrasjen e k

Agron Kulicaj dhe Tonin Vocaj deshmojne ne gjyqin e Arben Frrokut
  • 2014-12-03

Agron Kulicaj dhe Tonin Vocaj deshmojne ne gjyqin e Arben Frrokut

Ish-zevendes drejtori i Policise se Shtetit Agron Kulicaj eshte paraqitur ne gjykaten e Krimeve te Renda ku ka dhene deshmine e tij sot ne procesin gjyqesor ndaj Arben Frrokut akuzuar per vrasjen e komisar Dritan Lamajbr br Se bashku me Kulicajn ka deshmuar dhe Tonin Vocaj ish-drejtor i drejtorise

No Pic available
  • 2014-12-03

Gjyqi ndaj Frrokut deshmojne Kulicaj e Vocaj

SSSAbrASS brbrTIRANE - Dy ish-zyrtare te larte te Policise se Shtetit kane dhene deshmite e tyre sot ne Gjykaten e Krimeve te Renda ne Tirane ku po vijon procesi gjyqesor mbi vrasjen e kryekomisarit Dritan Lamajtbrbr brbrIsh nen-drejtori i Pergjithshem i Policise se Shtetit Agron Kulicaj dhe ish d