Rezultate te kerkimit per termin: +Agron +Kulicaj

Meta: total 246 / total_found 246 / time 0.000 / keyword[0] agron / docs[0] 9726 / hits[0] 15382 / keyword[1] kulicaj / docs[1] 278 / hits[1] 648 /
Agron Kulicaj pjese e FSHF
  • 2016-03-11

Agron Kulicaj pjese e FSHF

Agron Kulicaj ish-numri dy i Policise se Shtetit qe nga dita e djeshme eshte bere pjese e strukturave me te rendesishme te Federates Shqiptare te Futbollit asaj te Komisionit te Etikesbr br Mandatimi i tij dhe i  kater anetareve te tjere te ketij komisioni sic shkruan Shqip per dy vitet ardhshm

Patozi duhet të fliste pse nuk votoi për kryetar Lulzim Bashën
  • 2016-03-10

Patozi duhet të fliste pse nuk votoi për kryetar Lulzim Bashën

Taulant Balla ka replikuar në mungesë me Astrit Patozin, pas kritikave të këtij të fundit për zhvillimet e fundit në Partinë Socialiste. Balla ka thënë se Patozi duhet të flasë pse nuk votoi për kryetar të PD-së, Lulzim Bashën. Këtu duhet të ishte edhe Astrit Patozi që u merako

Çuditë shqiptare: Agron Kuliçaj zgjidhet në Komisionin e Etikës së FSHF-së. Kandidat edhe Dashnor Sula që gjuante me pistoletë stadiumeve
  • 2016-03-10

Çuditë shqiptare: Agron Kuliçaj zgjidhet në Komisionin e Etikës së FSHF-së. Kandidat edhe Dashnor Sula që gjuante me pistoletë stadiumeve

Kjo është një nga ato çudirat e shumta shqiptare. Ish-badigardi i Sali Berisha, Agron Kuliçaj, që në kabllogramet e Ambasadës amerikane përmendet si përgjegjës për vrasjen e 4 punonjësve të policisë, është zgjedhur në Komisionin Etik të Federatës Shqiptare të Futbollit. Por,

Raporti i Amnesty Internacional per Shqiperine
  • 2016-02-24

Raporti i Amnesty Internacional per Shqiperine

brbrPandeshkueshmeria vazhdon te mbetet problem per Shqiperine Raporti vjetor i organizates Amnesty International vecon ngjarjet e 21 janarit 2011 ku dy ish-zyrtaret e larte te policise Hysni Burgaj dhe Agron Kulicaj nuk zbatuan urdhrat per arrestimin e pjesetareve te gardes te akuzuar per vrasjen

Akuzat e PD, flet Habilaj: Tahiri, kushëri i largët. Makina është e imja
  • 2015-10-10

Akuzat e PD, flet Habilaj: Tahiri, kushëri i largët. Makina është e imja

Altin Habilaj, i akuzuari nga Partia Demokratike se si kushëriri i ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri ka kryer trafikun e drogës me makinën e këtij të fundit, në një intervistë për "News 24" i ka mohuar akuzat. "Jam biznesmen, jo trafikant",- thotë ai.Foto e publikuar nga PD, ku shihe

ALUIZNI: 1027 personat që marrin lejen e legalizimit
  • 2015-07-27

ALUIZNI: 1027 personat që marrin lejen e legalizimit

ALUIZNI publikon listën me 1027 emra që duhet të paraqiten pranë Agjencisë së Legalizimit për të bërë pagesën për parcelën e ndërtuar dhe më pas të pajisen me lejen e legalizimit. Lista e përfituesve janë banorë në zonën e ish-Kënetës     NR EMER ATESI MBIEMER 1 A

DASH Ka pandeshkueshmeri te zyrtareve
  • 2015-06-26

DASH Ka pandeshkueshmeri te zyrtareve

brbrKorrupsioni ne Shqiperi mbetet ne nivel shqetesues me shtrirje ne te gjitha deget e qeverisjes vecanerisht ne sistemin gjyqesor dhe shendetesi Keshtu thekson raporti i Departamentit Amerikan te Shtetit per te drejtat e njeriut per vitin 2014brbr brbrQeveria nuk e ka zbatuar ligjin ne menyre efek