Rezultate te kerkimit per termin: +Agron +Shehajt

Meta: total 11 / total_found 11 / time 0.037 / keyword[0] agron / docs[0] 10163 / hits[0] 16204 / keyword[1] shehajt / docs[1] 151 / hits[1] 185 /
Betohen dy deputetët e rinj të opozitës, e treta mungonte!
  • 2019-03-28

Betohen dy deputetët e rinj të opozitës, e treta mungonte!

Në nisje të seancës së sotme parlamentare, janë betuar dy deputetët e rinj të opozitës. Kështu kreu i Ballit Kombëtar, Adriatik Alimadhi, u betua duke zënë vendin e Agron Shehajt, ish-deputet i Vlorës. Ndërkohë Arben Elezi, zuri vendin e Edmond Spahos, si deputet për Elbasanin. Krye

Braçe përplaset me Agron Shehaj, ndërhyn Garda
  • 2017-11-23

Braçe përplaset me Agron Shehaj, ndërhyn Garda

Deputeti i Partisë Demokratike Agron Shehaj është konfliktuar sërish në mbledhjen e Komisionit të Ekonomisë me deputetin socialist, Erjon Braçe.  Një punonjës i gardës ka ndërhyrë që të mos ketë përplasje fizike mes Braçes dhe Shehajt. Më pas Agron Shehaj është larguar nga komi

No Pic available
  • 2017-11-14

Deputetët sherr për kostumet, Braçe: I imi kushton 300 mijë lekë, Shehaj: Po syzet?  

Deputetët u përfshinë dje në një sherr kostumesh teksa diskutonin projektbuxhetin e vitit të ardhshëm. Mazhoranca dhe opozita u përplasën dje në debate të ashpra gjatë mbledhjes së djeshme në Komisionin e Ekonomisë dhe Financave ku po diskutoheshin koncesionet dhe ndikimi i tyre n

No Pic available
  • 2017-08-27

Agron Shehaj reagon pas kritikave nga të vetët: Sjam futur në politikë për të bërë para

Pasi ironizoi ditën e djeshme lajmin se Majlinda Bregu do të bëhej ministre në qeverinë Rama 2, Agron Shehaj ka reaguar sërish ditën e sotme, ndaj atyre që e sulmuan për deklaratën e tij. Deputeti i Vlorës ditën e sotme ka thënë se i bën shumë përshtypje që disa politikanë janë f

60 minuta në Prokurori, zbardhet motivi i marrjes në pyetje të Briseida Shehajt
  • 2016-12-02

60 minuta në Prokurori, zbardhet motivi i marrjes në pyetje të Briseida Shehajt

Briseida Shehaj ka dëshmuar sot në Prokurorinë e Shkodrës. Ajo është parë teksa ka hyrë në dyert e organit të akuzës në këtë qytet, teksa mësohet se ka qëndruar rreth 60 minuta aty ku është marrë në pyetje nga një prokuror. News24 raportin se ceshtje per te cilen ajo ka desh

Emigrimi i punonjësve fut biznesin në krizë
  • 2016-02-21

Emigrimi i punonjësve fut biznesin në krizë

Bizneset e Call Center, ato të fasonit, të industrisë së përpunimit dhe sektori publik i shëndetësisë, teknologjia e informacionit po vuajnë pasojat e ikjes në emigracion të forcës së kualifikuar të punës. Sipërmarrjet e rretheve, më të prekura nga fenomeni i emigracionit. Si po

Rritja e call center, shpëtimtari i punësimit të të rinjve
  • 2016-02-07

Rritja e call center, shpëtimtari i punësimit të të rinjve

 Nga Albana Muçaj Dhjetë vite më parë, Blenard Daci ishte operator në kompaninë e parë call center që u hap në Shqipëri, Intercom Data Servis (IDS). Ai ishte pjesë e ekipit me 20 punonjës të shoqërisë dhe ofronin shërbime për klientët e një ofiçine në Itali. Sot, kompania ku