Rezultate te kerkimit per termin: +Agron +Vula

Total: 38
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.957Z

Ledri Vula: Sa krenar që jam për ty!

Transmetuar më 08.02.2015 - 20:27 Zakonisht ndodh që prindërit ndihen krenar për fëmijët e tyre, por me Ledri Vula, ka ndodhur e kundërta. Këngëtari i suksesshëm i skenës shqiptare, përmes një postimi të bër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.063Z

Berat bllokohet nje qender mungon vula

Ne Qarkun e Beratit votohet sot ne Bashkite Berat Kucove Ura Vajgurore Polican dhe orovode dhe komunat e tyre. Policia e Qarkut te Beratit deklaroi sot se mesnaten e mbremshme perfundoi me sukses shperndarja e bazes materiale ne te gjitha njesite vendore nderkohe qe mengjesin e sotem u jane dorezu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.531Z

Vula e Konicës, i dhurohet Bibliotekës Kombëtare

Vula e Faik Konicës, një prej personazheve më të rëndësishëm të publicistikës e historisë shqiptare i është dorëzuar dje Bibliotekës Kombëtare në një ceremoni ku ishte i pranishëm Ministri i Jashtëm Ditmir Bushati dhe Ministres së Kulturës, Mirela Kumbaro-Furxhi. Shtampa EX LIBR

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.359Z

Ledri N’trip te drejtori i Telekomit të Kosovës, Agron Mustafa

Drejtori ekzekutiv i Telekomit të Kosovës, Agron Mustafa e ka pritur sot në zyrën e tij hit reperin kosovar, Ledri Vula. “N’trip me Ledri”, ka shkruar Mustafa në llogarinë e tij në Instagram. /Indeksonline/ AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.850Z

Vidhet vula, goditet kreu i komisionit në Vlorë

VLORË - Fillimi i procesit të votimit e ka gjetur Vlorën në një situatë thuajse të qetë. Pas një fushate elektorale, e cila nuk mbarti situata të dukshme tensioni, edhe nisja e votimit është dukur e tillë, ndërkohë që problemet nuk kanë munguar në disa qendra, e pak më vonë, as r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.636Z

Ky është shembulli më i mirë për Ledrin (Foto)

Sot e ka ditëlindjen regjisori i njohur Agron Vula , babai i reperit Ledri Vula. Ky i fundit ka urar babain e tij me një foto në Instagram. Happy birthday best father&friend! Uroj me te mirat per ty edhe faleminderit qe ke qen shembulli me i mire ne bote! Im lucky 😁 , ka sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.107Z

Emërohet komiteti selektues i Kosovës për Oscar

Komiteti selektues për përzgjedhjen e filmit nga Kosova që do të konkurojë për filmin më të mirë të huaj përbëhet nga Eshref Durmishi - kryesues, bashkë me anëtarët Agron Vula, Lendita Zeqiraj, Doruntina Basha, Kaltrina Krasniqi, Liridon Cahani dhe Imer Mushkolaj. Ky është viti i t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama