Rezultate te kerkimit per termin: +Agron

Meta: total 1000 / total_found 9726 / time 0.005 / keyword[0] agron / docs[0] 9726 / hits[0] 15382 /
No Pic available
  • 2017-06-26

Emrat e mëdhenj të listës PD-së që mbeten jashtë Parlamentit

Me rezultatet e deritanishme disa emra të njohur të PD-së mbeten jashtë Kuvendit. Bëhet fjalë për emra të tillë si Ristani, Duka, Zogaj, Ndoka, Bogdani apo ndoshta Vangjel Dule. Emrat që mbeten jashtë Astrit Veliaj Vangjel Dule Agron Duka Luciano Boçi Roland Bejko Andrea Mano Alban Zenel

No Pic available
  • 2017-06-24

Agron Llakaj flet për politikën dhe mahnit me exit pollin e tij për 25 qershorin

Intervistoi: Andrea Danglli Po qesh sepse sdua të qaj! Nuk dua të dorëzohem duke luftuar mbi të keqen,-Kështu e përkufizon mjeshtri i humorit Agron Llakaj sfidën që i hap realiteti i cili vjen dhe ikën duke ndryshuar thjesht dhe vetëm një datë në kalendar. Mes buzëqeshjes, sarkazmës d

No Pic available
  • 2017-06-23

Kërkesa e Dukës për Bashën Kryeministër: Të rishihet ndarja territoriale

Aleati në koalicion, Agron Duka, i parashtroi sot një kërkesë Lulzim Bashës si Kryeministër pas 25 qershorit. Në mitingun përmbyllës në Durrës, kreu i PAA kërkoi rishikimin e ndarjes territoriale. Duka: Realizimi i vetëm i qeverisjes së kaluar është moskalimi me semafor të kuq. Rama

No Pic available
  • 2017-06-21

Koalicioni paszgjedhor, Basha përjashton vetëm PS, vagon për skrap

Kryetari i PD-se Lulzim Basha ishte sot i ftuar në studion e emisionit “Arena” në Ora News për të treguar programin e tij ekonomik por dhe koalicionet paszgjedhore, ndonëse shprehet i bindur se do të fitojë mbi 72 mandatet për të qeverisur i vetëm.  Duke folur për listat

No Pic available
  • 2017-06-20

Dramë e xhelozi, aksidentohet për vdekje shqiptari në Itali

” Një stalker i dhunshëm” ky është motivi i vdekjes së një emigranti shqiptar mëngjesin e së hënës në Bergamo të  Italisë. Shqiptari Agron Beshmata 44 vjeç rezident prej vitesh në komunën Chiari në Itali i martuar dhe baba i 2 fëmijëve është aksidentuar për vde

Si u njoh babai i dy fëmijëve me italianen që e përplasi për vdekje
  • 2017-06-20

Si u njoh babai i dy fëmijëve me italianen që e përplasi për vdekje

Një raport miqësor që nuk ishte shndërruar kurrë në një lidhje të mirëfilltë sentimentale; kjo është historia mes Donatella Chiari dhe Agron Bashmeta. Por si u njohën dhe cila ishte historia mes tyre, që përfundoi në tragjedi. Sipas asaj që shkruajnë mediat italiane, ata ishin njoh

Italiania përplas për vdekje shqiptarin, me të cilin kishte një djalë
  • 2017-06-19

Italiania përplas për vdekje shqiptarin, me të cilin kishte një djalë

Një 44vjeçar shqiptar është përplasur për vdekje nga një grua italiane në Bergamo. Sipas mediave italiane, shqiptari i identifikuar si Agron Beshmata, i kishte zënë pritë italianes jashtë vendit ku punonte duke e kërcënuar me thikë. Pasi kishte arritur të futej në makinë, 43vjeça