Rezultate te kerkimit per termin: +Agroni

Meta: total 332 / total_found 332 / time 0.000 / keyword[0] agroni / docs[0] 332 / hits[0] 711 /
No Pic available
  • 2019-01-23

Banda e lopëve po terrorizon Tiranën, fermerët: Policia dhe hajdutët

Fshati Bërzhitë, vetëm pak kilometra larg kryeqytetit, prej disa kohësh po plaçkitet nga një bandë e vjedhjes së lopëve. Një mëngjes, para pak ditësh, Agron Muja e gjeti stallën bosh. Hajdutët, pasi çanë murin gjatë natës, i morën dy lopët së bashku me një viç, çka ishte e g

Rama tregon pasuritë e protestuesve të Astirit: Kanë nga 4 shtëpi
  • 2018-11-22

Rama tregon pasuritë e protestuesve të Astirit: Kanë nga 4 shtëpi

Nga foltorja e Kuvendit, Kryeministri Edi Rama këtë të enjte u është drejtuar edhe një herë banorëve të zonës së Astirit në Tiranë, të cilët prej 19 ditësh janë ngritur në protestë  për të kërkuar dëmshpërblim për banesat që do të preken nga ndërtimi i Unazës së Re. Gj

Zhdukja e Gëzim Hysajt, familjarët: Ja si u rrëmbyen në Dobraç ai dhe nipi
  • 2018-11-01

Zhdukja e Gëzim Hysajt, familjarët: Ja si u rrëmbyen në Dobraç ai dhe nipi

Historia e përplasjeve në Shkodër nuk mbaron këtu. Një ngjarje tjetër që Top Story solli në vëmendje ishte ajo e ndodhur në fshatin Myselim në Postrib me datë 23 Gusht 2018. Në këtë ditë u zhdukën nga banesat dajë e nip Gëzim Hysaj dhe nipi Agron Mollaj. Ngjarja fillimisht kaloi n

Duma: Shqipëria në kaos, policia merret me mbrojtjen e vëllait të Xhafajt
  • 2018-10-12

Duma: Shqipëria në kaos, policia merret me mbrojtjen e vëllait të Xhafajt

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma ka akuzuar qeverinë se vendi është në duart e krimit. Sipas saj, policia është e angazhuar që të mbrojë vëllanë e ministrit të Brendshëm, i cili është trafikant droge, ndërkohë që në 24 orë numërohen 5 të vrarë. Deklarata e plotë e

Nga Gjiknuri te Xhafaj, ja mashtrimet publike të ministrave
  • 2018-09-27

Nga Gjiknuri te Xhafaj, ja mashtrimet publike të ministrave

Me ardhjen në pushtet, sindroma e premtimeve të pambajtura prek edhe ministrat, apo kryetarët e Bashkive. Mund të përmendim këtu ministren e Kulturës, Mirela Kumbaro, apo Ministrin e Energjisë, Damian Gjiknuri. 1. Gati është dhe projekti për restaurimin dhe ndriçimin e Kalasë së Liboh

Olsi dhe Agroni miliona nga bixhozi, përgjigjet Kryeministria: PD shpif!
  • 2018-09-15

Olsi dhe Agroni miliona nga bixhozi, përgjigjet Kryeministria: PD shpif!

Partia Demokratike akuzoi gjatë paradites kryeministrin Edi Rama dhe ministrin e Brendshëm Fatmir Xhafaj se e kanë përqendruar bixhozin në duart e Olsit dhe Agronit, dy vëllezërve të tyre, të cilët sipas deputeti Enkelejd Alibeaj janë pronarët e vërtetë e shumicës së pikave të baste

30 vjet me Elita 5. Grupi nga Tetova, koncert në Tiranë për albumin e ri Tornado
  • 2018-09-04

30 vjet me Elita 5. Grupi nga Tetova, koncert në Tiranë për albumin e ri Tornado

Ekipi i qytetit të Tetovës nuk shkëlqeu dje, por nga ky qytet vjen një grup muzikor që nuk e humb shkëlqimin prej 30 vitesh. Ata janë Elita 5, pionerët e rokut shqiptar, këngët e të cilëve i njohin të gjithë. Djemtë e Elita 5 po përgatisin një koncert që do të mbahet në Amfiteat