Rezultate te kerkimit per termin: +Agronin

Meta: total 115 / total_found 115 / time 0.000 / keyword[0] agronin / docs[0] 115 / hits[0] 153 /
Babalja, Basha: Komplot Rama-Marku-Xhafaj-Veliu për të mbrojtur Agronin
  • 2018-10-10

Babalja, Basha: Komplot Rama-Marku-Xhafaj-Veliu për të mbrojtur Agronin

Lulzim Basha ka reaguar për mediat pak orë pasi deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji publikoi një video-përgjim, ku Alfred Alizoti, dëshmitari I Prokurorisë për çështjen Babalja thotë se i është bërë presion nga Drejtori i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu dhe kreu i Grupit

Eurot në Toyota, Xhafaj, Bashës: Po shkel në dërrasë të kalbur!
  • 2018-06-28

Eurot në Toyota, Xhafaj, Bashës: Po shkel në dërrasë të kalbur!

Makinat Toyota Yaris që transportonin 3.4 milionë euro dhe çështja e negociatave të anëtarësimit, ishin në fokusin e debatit mes mazhorancës dhe opozitës në seancën e sotme parlamentare. Teksa debati pati për protagonist kryeministrin Rama, kreun e Grupit të PS, Taulant Balla, ministri

Teuta e Ilirisë, tashmë lexohet në frëngjisht
  • 2018-06-01

Teuta e Ilirisë, tashmë lexohet në frëngjisht

Është vënë në qarkullim për lexuesin e gjuhës frënge nga grupi Hachette, romani historik i Mira Meksit Teuta e Ilirisë, mbretëreshë dhe pirate, priftëreshë dhe dashnore. Ky roman në gjuhën shqipe, i botuar nga Botimet Toena në vitin 2014 dhe i ribotuar në vitin 2015, mban titullin M

LUL, GJEJ NJË SKENAR PËR TË QENË!
  • 2018-05-21

LUL, GJEJ NJË SKENAR PËR TË QENË!

Nga Keti BAZHDARI Skenari i 5 ditëve më parë me Agronin(Geronin) nuk ngjiti. Do të mund të realizoje plot të tjerë, po të ishe vetë i pastër dhe pak më punëtor. Ti Lul je dembel. Ta kanë ngec at punë në dorë dhe duket që e bën si për ta hequr qafe. Ti s’ke ëndërr të drejt

FATMIRI DHE FATKEQI!
  • 2018-05-18

FATMIRI DHE FATKEQI!

Enea Ftoj baba i tre femijëve vetëm 27 vjeç, vdiq në qelitë e policisë së Korçës, pasi familjarët e tij thanë se policia e rrahu deri në vdekje, ndërkohë që nuk kishte bërë asgjë në krahasim me vëllain e Fatmir Xhafës, që u mor në mbrojtje nga policia. Ministri i Brendshëm n

Përgjimi i Agron Xhafës, Manjani: Fatmiri smund të jetë më ministër!
  • 2018-05-14

Përgjimi i Agron Xhafës, Manjani: Fatmiri smund të jetë më ministër!

Përgjimi audio i vëllait të ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafa teksa rregullon pazare droge me një trafikant, sipas ish-ministrit të Drejtësisë Ylli Manjani është prova e mjaftueshme që delegjitimon qeverisjen e Rilindjes. Në një postim në Facebook, Manjani komenton përgjimin e publ

Përgjimi i plotë nga PD, Agron Xhafaj: Është bërë keq, në Itali janë zbërthyer
  • 2018-05-14

Përgjimi i plotë nga PD, Agron Xhafaj: Është bërë keq, në Itali janë zbërthyer

Agron Xhafaj, vëllai i Ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, organizon trafikun e drogës në qytetin e Vlorës. Ky është një material audio që provon sesi vëllai i Ministrit të Brendshëm lidh Bashkëpunëtorin X me trafikantët e kanabisit, të cilët janë nën urdhrat e Agron Xhafajt,