Rezultate te kerkimit per termin: +Ahmadinexhati

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.920Z

Ahmadinexhati drejt kufirit Liban-Izrael

Ai eshte ne diten e dyte te vizites se tij ne Liban e quajtur si provokuese nga Izraeli Shtetet e Bashkuara dhe disa libaneze.Gjate se merkures Ahmadinexhati u pershendet nga turma te medha njerezish ne takime te organizuara nga Hezbollahu.Ai i beri thirrje libanezeve per rezistence ndaj tiraneve te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.425Z

Ahmadinexhati shpërfillës ndaj Këshillit të Sigurimit

Ahmadinexhat paralajmëroi se marrëveshja e ndërmjetësuar nga Turqia dhe Brazili ishte një rast i vetëm dhe nuk do të përsëritej.Ndërsa gjatë ditës së djeshme Presidenti iranian i bëri thirrje Rusisë të mos mbante anën e armiqve të Iranit. Moska nga ana e saj, megjithëse shpesh e k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.262Z

Batutat e Ramës, Paloka-Metës: Tërhiqi vëmendjen këtij sa herë rrëshket

UPDATE/ Mes ironish, batutash, reagimesh të ashpra dhe fyerjeve ka kaluar prezantimi i projektbuxhetit nga ana e kryeministrit Rama para deputetëve në seancën e sotme plenare të Kuvendit. Pas pushimit të detyruar kur opozita e rrethoi në foltore, kreu i qeverisë, Rama ka vijuar fjalën, duk

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama