Rezultate te kerkimit per termin: +Ahmetaj

Total: 5503
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:30.080Z

Opozita Ahmetaj superhajdut

brbrNdersa Arben Ahmetaj prt firmen e Presidentit te Republikes per tu ulur ne karrigen e Ministrit te Financave Partia Demokratike ka vazhduar sulmet ndaj tij duke e cilesuar te papranueshme faktin se financat e vendit  do te drejtohen nga Ahmetaj Deputeti demokrat Sherefedin Shehu e ka cilesua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:30.039Z

Opozita sulmon ministrin Ahmetaj

brbrAshtu sic u paralajmerua ne mbledhjen e grupit parlamentar demokrat ministri ende i padekretuar i financave Arben Ahmetaj u vendos ne qender te sulmeve te opozites Ish-kryeministri Sali Berisha kerkoi nje komision hetimor per ministrin Ahmetaj i cili sipas Partise Demokratike eshte nje minister

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.123Z

Ahmetaj përuron një fabrikë fasoni

Gjirokastër Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Turizmit, Tregtisë dhe Sipërmarrjes, Arben Ahmetaj, ishte të shtunën në Gjirokastër, ku vizitoi një ndërmarrje të re fasone. Promovojmë investimet, mbështesim sipërmarrjen, nxisim punësimin. Sot, në Gjirokastër inaugurojmë fasonin që ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.134Z

Ahmetaj ERE e vonuar

Deputeti socialist Arben Ahmetaj, që prej disa ditësh denoncon papërgjegjshmërinë e qeverisë dhe Entit Rregullator të Energjisë për menaxhimin e sektorit nga CEZ, e cilësoi të vonuar dhe të dështuar fillimin e hetimeve nga ERE për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.058Z

Ahmetaj Energjia nuk rritet

Qeveria shqiptare nepermjet Ministrit te Ekonomise Arben Ahmetaj ka sqaruar detyrimet qe rrjedhin nga marreveshja me Fondin Monetar Nderkombetar nje marreveshje qe sipas Ahmetajt per here te pare nuk shtrengon qytetaret shqiptare Ne nje konference per shtyp Ministri Ahmetaj eshte kujdesur ti drejtoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.827Z

Ahmetaj vizite ne Hungari

Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Tregtisë dhe Sipërmarrjes, Arben Ahmetaj, gjatë vizitë së tij zyrtare në Hungari pati takime të rëndësishme me investitorë potencialë të këtij vendi. Në Agjensinë Hungareze të In

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.731Z

Greva, Ahmetaj: Kemi probleme fizike

Deputeti socialist Arben Ahmetaj, i cili po merr pjesë në grevën e 22 deputetëve të PS dhe 180 qytetarëve, ka deklaruar se gjëndja e tyre ka filluar të rëndohet. Në një prononcim për Top Channel, Ahmetaj është shprehur se morali i grevistëve mbetet i lartë, por kanë fill

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama