Rezultate te kerkimit per termin: +Ahmeti

Total: 7627
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.490Z

Ahmeti drejt Shqipris

Futbollisti i Treps, Liridon Ahmeti, ka gjasa q n afatin kalimtar dimror, t transferohet n kampionatin e Shqipris. Pr shrbimet e mbrojtsit vushtrrias, interesim kan shprehur dy skuadra nga elita e futbollit shqiptar: Sknderbeu i Kors dhe Shkumbini i Peqinit. Kt e ka konfirmuar vet Liridon Ahmeti,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.319Z

Ahmeti reagon per shoqerimin

brbrKryetari i Prishtines Shpend Ahmeti ne nje interviste telefonike per Vizion Plus ka sqaruar shoqerimin e tij ne polici Ahmeti thote se veprimet e policise kane prapavije politike Me kryetarin e Prishtines bisedoi gazetari Elvin Luku Shpend Ahmeti kreu i komunes se Prishtines ka qene ne radhen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.327Z

Ahmeti: Dorëheqja nuk mjafton

Edhe kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti ka reaguar pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese për Asociacionin. Ahmeti thotë se Asociacioni ka rezultuar që të jetë në kundërshtim me Kushtetutën. Ahmeti ka shtuar se deputetët e arrestuar kanë pasur të drejtë, dhe sipas tij kriminelët e kor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.582Z

Ahmeti përforcon Renovën

Liridon Ahmeti ka vendosur që karrierën ta vazhdojë në elitën e futbollit maqedonas. Ai ka nënshkruar kontratë njëvjeçare me skuadrën e Renovës. Bashkë me katër lojtarët e tjerë kosovarë, futbollisti vushtrriasi shpreson ta ndihmojë ekipin nga Xhepçishti të stoliset me titullin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.088Z

Betohet Shpend Ahmeti

Kryetari i ri i Prishtinës, Shpend Ahmeti, të enjten u betua solemnisht në një ceremoni në kuvendin komunal. "Unë, Shpend Ahmeti, betohem se do t'i ushtroj kompetencat si kryetar i komunës së Prishtinës, me nder besnikëri, në m&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.273Z

Ahmeti: Të zbatohet marrëveshja

Sot në selinë e Bashkimit Demokratik për Integrim në Tetovë, Kryetari Ali Ahmeti, ka pritur në takim pune Ambasadoren e re të Kroacisë në Maqedoni, zonjën Danijela Barishiç. Ahmeti dhe Ambasadorja kroate diskutuan rreth zhvllimeve aktuale politike në Maqedoni, marrëveshjen e 2 qershorit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.385Z

Ahmeti ndahet me Hysin

Prishtinë, 25 gusht - Mbrojtësi Bashkim Ahmeti është larguar nga Hysi pas tre vjetësh të kaluar te kjo skuadër. Ahmeti ka thënë se për shërbimet e tij janë të interesuara disa skuadra të Superligës. "Nuk kam shkuar në dy stërvitjet e fundit dhe përfundimisht do të largohem nga kjo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama