Rezultate te kerkimit per termin: +Ahmeti

Meta: total 1000 / total_found 7635 / time 0.003 / keyword[0] ahmeti / docs[0] 7635 / hits[0] 15959 /
Keni bërë dashuri me Ramën?: Jemi puthur pa pështymë kaq!
  • 2019-04-09

Keni bërë dashuri me Ramën?: Jemi puthur pa pështymë kaq!

Nga Mimoza Ahmeti As unë nuk e dija deri atë mëngjes kur ra telefoni: Jam unë, tha ai, sot më 11°° te Lidhja e Shkrimtarëve. Kishte fytyrën e habisë natyrale dhe sytë e tij ishin dy flegra pas të cilave montohej në distancë inteligjenca, trupi i tij i mëndafshtë i pështjellë me

No Pic available
  • 2019-04-01

Tri prostituta në një kafene (FOTO)

Jetën e zakonshme dhe të qetë të një fshati të harruar e ndryshon ardhja e tri prostitutave në kafenenë ilegale të dy vëllezërve Makro. Burrat, edhe përkundër përpjekjeve të grave të tyre për ti ndaluar, tërë kohën e kalojnë në kafene duke harxhuar paratë e fundit në alkool d

Ish-ministri i PS: Edi Rama meriton NOBEL-in në politikë, nëse ndodh
  • 2019-03-20

Ish-ministri i PS: Edi Rama meriton NOBEL-in në politikë, nëse ndodh

Kriza politike në Shqipëri sa vjen e thellohet, me opozitën që zyrtarisht nuk ka pranuar të hyjë në zgjedhjet lokale të 30 qershorit, duke mos dorëzuar emra për komisionerë në KQZ, ndërsa kërkon zgjedhje të parakohshme duke shfrytëzuar protestat popullore. Ndërkohë në Kuvend, ësh

Rexhep Hoti provokon përmes poezisë politikën
  • 2019-03-04

Rexhep Hoti provokon përmes poezisë politikën

Autori prezantoi në Tiranë librin e ri Monologu i prijësit Poeti nga Kosova Rexhep Hoti, njëkohësisht Kordinatori Nacional për Kulturës, Arsim dhe Sport në qeverinë e Kosovës ka prezantuar në Qendrën Kulturore FORUM, librin Monologu i prijësit. Në mbrëmjen kushtuar poezisë së Hotit

E përdhunoi mësuesi dhe një polic, rrëfimi tragjik i 16-vjeçares nga Kosova
  • 2019-02-08

E përdhunoi mësuesi dhe një polic, rrëfimi tragjik i 16-vjeçares nga Kosova

Paralelisht me rastin e përdhunimit të një vajze 14-vjeçare nga 8 djem në Tiranë, një tjetër e mitur, këtë herë 16-vjeçare është përdhunuar për një kohë të gjatë në Kosovë, nga mësuesi i saj dhe polici tek i cili ajo ka denoncuar abuzimin seksual të të parit. Të dy skandale

Femra bën bashkë artistët e njohur shqiptarë
  • 2019-02-04

Femra bën bashkë artistët e njohur shqiptarë

Nga Ibrahim Kodra tek Lasgush Poradeci Leterno femminino quhet ekspozita e cila bën bashkë emra të njohur të artit shqiptar, në hapësirën e Rezidencës Italiane për të vijuar deri më 30 prill. Nën kurimin e Artan Shananit, në këtë ekspozitë do të shihen vepra nga Arben Bajo, Llambi B

Një grua e dhunuar ngjitet në skenë (Foto)
  • 2018-12-11

Një grua e dhunuar ngjitet në skenë (Foto)

Historia e një gruaje të dhunuar, si historia e dhjetëra grave që e kanë jetuar këtë dhunë në familje do të vijë nën interpretimin e aktoreve nga Kosova, në shfaqjen Copë copë. Nën regjinë e Zana Hoxha Krasniqit vepra do të ngjitet sot,(11 dhjetor) në skenën e Teatrit Eksperiment

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama