Rezultate te kerkimit per termin: +Air

Total: 2388
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.813Z

Zvicra përzë Belle Air

Prej 1 nëntorit, kompania Belle Air nuk do të lejohet më të kryejë fluturime drejt Zvicrës. Kjo është bërë e ditur nga kompania Darwin Airlines, përmes së cilës Belle Air operon nga Prishtina në Zvicër. Zyrtarisht nga Aeroporti i Prishtinës heshtin rreth këtij vend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.859Z

Falimenti i Belle Air

Në përfundim të një procesi që zgjati dy muaj, Gjykata Civile e Tiranës pranoi kërkesen e kompanisë ajrore  Belle Air për hapjen e procedurave të falimentit. Në vijim të këtij vendimi, gjyqtari Ilir Celiku u shpreh se si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.388Z

Belle Air pezullon përkohësisht fluturimet

Kompania Belle Air pezullon përkohësisht fluturimet.  Lajmi është bërë I ditur nga vetë kompania e cila thekson se shkak për pezullimin e punës është situata e vështirë ekonomike. Të ndodhur përballë një situate tejet të vështirë e kemi të pamundur për të vazhduar fluturimet.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.108Z

Gjyqi per Belle Air

Avokati i “Belle Air”, në seancën e radhës kërkoi nga gjykata civile që të shpallë masë të parakohshme për kompaninë ajrore “Belle Air”, në mënyrë që deri sa të përfundojë shqyrtimi gjyq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.651Z

Nisin hetimet per Belle Air

Prokuroria e Tiranës nëpërmjet Njësise Task Forcë ka nisur hetimet kryesisht ndaj kompanisë ajrore 'Belle Air' për dyshimet se kjo shoqëri mund të ketë mashtruar dhe si mund t'u jetë shmangur detyrimeve tatimore. Lajmi konfirmohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.389Z

Falimenton Belle Air, pezullohen fluturimet

Kompania kërkon në gjykatë hapjen e procedurave të falimentit. Çdo të bëhet me biletat e blera Falimenton Belle Air. Kompania ka kërkuar zyrtarisht më 22 nëntor hapjen e procedurave të falimentimit, ndërsa dje në mbrëmje ka pranuar publikisht pezullimin e të gjitha fluturimeve. Në nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.272Z

Air Albania nis fluturimet këtë fundjavë

Air Albania, kompania e parë ajrore shiptare, ku aksioner është edhe shteti shqiptar, do të nisë fluturimet këtë fundjavë. Destinacioni i parë i saj është linja Tiranë-Stamboll-Tiranë dhe fluturimet do të nisin ditën e shtunë. Këtë pasdite, avioni Airbus 319, që si stemë ka fla

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama