Rezultate te kerkimit per termin: +Airborne +Infantry +Regiment

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.953Z

Video/ Shikoni mitralozët vdekjeprurës të ushtrisë amerikane

Kur ata punojnë toka dridhet, një stuhi rëre ngrihet në ajër dhe është e pamundur të mbushesh me frymë për shkak të resë së tymit që çliron baruti. Këto janë mitralozët e fundit dhe më të sofistikuar të batalionit të artilerisë "325th Airborne Infantry Regiment", të cilët j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.560Z

Të gjitha pamjet e luftës në Afganistan (FOTOT)

Share Të mërkurën një tjetër bombë shpërtheu duke vrarë një ushtar të NATO-s në Afganistan. Në total që nga fillimi i këtij viti janë vrarë 173 ushtarë. Në fund të vitit 2014 trupat e NATO-s do tërhiqen nga Afganistani. Megjithatë ka ende shumë punë për tu bërë. Spiegel s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama