Rezultate te kerkimit per termin: +Ajo

Meta: total 1000 / total_found 318945 / time 0.122 / keyword[0] ajo / docs[0] 318945 / hits[0] 592538 /
Njihuni me bimen qe largon deshiren per duhan
  • 2016-10-20

Njihuni me bimen qe largon deshiren per duhan

Transmetuar me 19102016 - 2141 Personat qe konsumojne prej shume vitesh duhanin e kane shume te veshtire te heqin dore nga ky vesbr br Nikotina eshte ajo qe ne fakt krijon varesine ndaj pirjes se duhanit dhe shkakton probleme ne or

Genta e Big Brother: Më kanë ofruar 5 mijë euro për seks |VIDEO
  • 2016-10-20

Genta e Big Brother: Më kanë ofruar 5 mijë euro për seks |VIDEO

Transmetuar më 19.10.2016 - 21:58 Ish-banorja e "Big Brother" Genta Gjalpi është shfaqur sërish në media përmes një interviste të dhënë për INTV. E pyetur nëse ka marrë ndonjëherë ofe

Denohet me burg te perjetshem shqiptari qe vrau grekun pasi i hyri ne shtepi
  • 2016-10-20

Denohet me burg te perjetshem shqiptari qe vrau grekun pasi i hyri ne shtepi

Transmetuar me 18102016 - 2011 Foto Godina ku ndodhi ngjarjabr br Emigranti shqiptar Dritan Ziu i cili akuzohet se vrau me thike fqinjin grek pasi ky i fundit e sulmoi ate ne shtepi eshte denuar sot nga gjykata ne Rodos me burgim t

Meta ne Kine Mirepresim investime ne infrastrukture bujqesi e turizem
  • 2016-10-20

Meta ne Kine Mirepresim investime ne infrastrukture bujqesi e turizem

Transmetuar me 19102016 - 1420 Pekin 19 tetor 2016 NOAal- Me ftese te Presidentit te korporates Power Construction Corporation of China Yan Zhiyong kryetari i Kuvendit te Shqiperise Ilir Meta vizitoi zyrat qendrore te saj dhe pati nje bashkebisedim me drejtu

Basha E vetmja kontrate qe respekton Rama eshte ajo me krimin
  • 2016-10-20

Basha E vetmja kontrate qe respekton Rama eshte ajo me krimin

Transmetuar me 19102016 - 1150 Tirane 19 tetor 2016 NOAal - Kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha degjoi dhe bashkebisedoi me drejtues te strukturave te PD ne Librazhd dhe Perrenjas Garantimi i zgjedhjeve te lira dhe te nder

No Pic available
  • 2016-10-20

Rita Ora në Americas Next Top Model

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, do të marrë pjesë në një spektakël të ri televiziv në SHBA Ajo do të jetë udhëheqëse e panelit të jurisë të spektaklit më të madh të bukurisë dhe modelimit në Amerikë. Njekohesisht ajo do të jetë edhe në rolin e prezantueses në Americas Nex

Kim Kardashian 100 mijë dollarë për dhomën anti-panik
  • 2016-10-20

Kim Kardashian 100 mijë dollarë për dhomën anti-panik

Kim Kardashian nuk e ka marrë ende veten pas grabitjes në Paris. Tani ylli i Hollivudit ka vendosur që në shtepine e saj  të ndërtojë një dhomë speciale kundër panikut dhe frikës. Ajo ka vendosur që të paguajë sigurimin më të fortë i cili u takon zyrtarëve të lartë qeverisës.