Rezultate te kerkimit per termin: +Ajola +Xoxa

Meta: total 123 / total_found 123 / time 0.000 / keyword[0] ajola / docs[0] 211 / hits[0] 445 / keyword[1] xoxa / docs[1] 770 / hits[1] 1041 /
Një selfie nga lali Eri
  • 2016-10-03

Një selfie nga lali Eri

Ata kanë dy vjet të martuar sëbashku dhe mund të konsiderohen një çift i ri, megjithëse historia e tyre e dashurisë numëron vite të tëra. Është fjala për kryebashkiakun Erion Veliaj dhe bashkëshorten e tij Ajola Xoxa, që megjithëse vitet ikin ata duken më të dashuruar se kurrë me

Fotot që nuk keni parë nga dasma e Etida Topit me djalin e biznesmenit dhe politikanët e personazhet e ftuar
  • 2016-07-25

Fotot që nuk keni parë nga dasma e Etida Topit me djalin e biznesmenit dhe politikanët e personazhet e ftuar

Pikërisht tani që keni menduar se i patë dhe i mësuat të gjitha për dasmën e vajzës së dytë të ish-Presidentit Bamir Topi me djalin e biznesmenit Luan Bregasi, revistawho.com sjell të tjera imazhe dhe detaje të pazbuluara nga dasma Kështu teksa mësuam mbi 300 të ftuarit që mbushën

Urimi special i Erion Veliaj për Ajolën
  • 2016-07-16

Urimi special i Erion Veliaj për Ajolën

Bashkëshortja e kryebashkiakut të Tiranës, Ajola Xoxa, feston sot ditëlindjen. Erion Veliaj i ka dedikuar dashurisë së tij një urim vërtetë special. Teksa ka publikuar një foto në Facebook krahë saj, kryebashkiaku shkruan: “Ajola, dashuria ime e bukur! Mezi i pres dhe 100 ditelindj

Lali Eri godet sërish (dhe superatmosfera e Tiranës)
  • 2016-06-20

Lali Eri godet sërish (dhe superatmosfera e Tiranës)

"Çfarë energjie magjike te @TiranaFanZone mbrëmë për #ALB ? Entuziazëm që do ta mbajmë mend gjithë jetën! Gjej në foto veten dhe shokët në mijëra zemrat KuqeZi që ishin mbrëmë në Sh. Nënë Tereza. Të bashkuar jemi të pathyeshëm! #ALB", -shkruan Erion Veliaj në Facebook. Ndër

Fotogaleri: Ja si u prit në Tiranë Shqipëri-Zvicër
  • 2016-06-12

Fotogaleri: Ja si u prit në Tiranë Shqipëri-Zvicër

Ndeshja Shqipër-Zvicër u ndoq nga mijëra tifozë që ishin mbledhur sot në Sheshin Nënë Tereza në Tiranë. Në "Fan Zonë" të kirjuar enkas nga bashkia për Euro 2016, veç të rinjve, flamujve dhe daulleve, ishin të pranishëm edhe personazhe të njohura, ndër të cilët edhe vetë Erio

Foto: Eri dhe Ajola në inaugurimin e Resë në Tiranë
  • 2016-05-27

Foto: Eri dhe Ajola në inaugurimin e Resë në Tiranë

"Nga sot Tirana ka një tjetër pikë tërheqëse, takimesh e aktivitetesh kulturore dhe sociale. Shumë faleminderit atyre që dhuruan falas veprën, punën e instalimin e Reja.al", - shkruan kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj në rrjetet sociale. Në inaugurimin e Resë ai ka qenë së b

Njihuni me vjehrrën e kryebashkiakut Erion Veliaj
  • 2016-03-08

Njihuni me vjehrrën e kryebashkiakut Erion Veliaj

Këtë 8 mars, personazhe të shumtë publik postuan dedikime për femrat që kanë në krah. Pavarësisht vlerësimit e fjalëve të bukura, më shumë kuriozitet duket se ngjalli pamja, pra se si duken në fytyrë, nënat, motrat apo partneret në fjalë. Valës së interesit duket se nuk i shpë