Rezultate te kerkimit per termin: +Ajola +Xoxa

Meta: total 130 / total_found 130 / time 0.000 / keyword[0] ajola / docs[0] 220 / hits[0] 464 / keyword[1] xoxa / docs[1] 791 / hits[1] 1075 /
Erjon Veliaj dhe Ajola Xoxa shohin ndeshjen te Pazari i Ri, ja kush është më shumë tifoz
  • 2017-03-26

Erjon Veliaj dhe Ajola Xoxa shohin ndeshjen te Pazari i Ri, ja kush është më shumë tifoz

Dje, Tirana kishte dhe një hapësirë më shumë për të ndjekur ndeshjet e Kombëtares, Pazarin e ri. Sigurisht nuk mund të mungonte, për të promovuar edhe këtë funksion të hapësirës së re vitale që i është shtuar Tiranës, kryetari i Bashkisë së saj, Erion Veliaj i cili e ndoqi nde

No Pic available
  • 2017-01-11

Ajola Xoxa shkruan për gjyshin e saj: Lulja e Kripës së Mirë

Unë nuk e kam patur fatin ta njoh Jakovin për së gjalli; siç thonë, të mirët vdekja i merr në fillim. E kam njohur fillimisht përmes sendeve të tij që ndodheshin kudo në shtëpi: makina e shkrimit, motoçikleta Java, pena në kuti, ndonjë xhaketë e ruajtur nga gjyshja, fotografitë, do

Sadije Berisha: Ja kush janë gratë shqiptare që mund të bëhen presidente
  • 2017-01-11

Sadije Berisha: Ja kush janë gratë shqiptare që mund të bëhen presidente

Ish-­bashkëshortja e Shkëlzen Berishës, Sadije Berisha, ka bërë një listë me gratë politikane dhe personazhe publike, që mund të bëhen presidente të Shqipërisë. Në krye të listës se saj është deputetja e PDIU-së, Mesila Doda. Më pas vijnë Majlinda Bregu, Jozefina Topalli, Iris

Sadije Berishaj: Ja kush janë femrat shqiptare që mund të bëhen presidente
  • 2017-01-11

Sadije Berishaj: Ja kush janë femrat shqiptare që mund të bëhen presidente

Ish-­bashkeshortja e Shkelzen Berishes, Sadije Berisha, ka bere nje liste me femrat politikane dhe personazhe publike, qe mund te behen presidente te Shqiperise. Ne krye te listes se saj eshte deputetja e PDIU-­se, Mesila Doda. Me pas vijne Majlinda Bregu, Jozefina Topalli, Ajola Xoxa etj. Ajo

Lulja e Kripës së Mirë!
  • 2017-01-08

Lulja e Kripës së Mirë!

Ajola Xoxa Unë nuk e kam patur fatin ta njoh Jakovin për së gjalli; siç thonë, të mirët vdekja i merr në fillim. E kam njohur fillimisht përmes sendeve të tij që ndodheshin kudo në shtëpi: makina e shkrimit, motoçikleta Java, pena në kuti, ndonjë xhaketë e ruajtur nga gjyshja, foto

Lulja e Kripës së Mirë
  • 2017-01-07

Lulja e Kripës së Mirë

Ajola Xoxa Unë nuk e kam patur fatin ta njoh Jakovin për së gjalli; siç thonë, të mirët vdekja i merr në fillim. E kam njohur fillimisht përmes sendeve të tij që ndodheshin kudo në shtëpi: makina e shkrimit, motoçikleta Java, pena në kuti, ndonjë xhaketë e ruajtur nga gjyshja, foto

No Pic available
  • 2016-10-27

A është përgjuar Ajola Xoxa?

“Kështu është kur nuk fshin pluhurat lartë dhe poshtë tavolinës moj Ajola. Të hyn mola në zyrë dhe te grin fustanin e gjyshes.. të përgjon edhe bisedat intime. Ka mjaftuar ky postim i faqes popullore “Lolita” në Facebook dhe mediat kanë nisur spekulime të shumta për