Rezultate te kerkimit per termin: +Akademiku +Rexhep +Qosja

Total: 267
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.148Z

Akademiku Rexhep Qosja merrpasaportën shqiptare, bën betimin

TIRANË- Akademiku Rexhep Qosja ka marrë shtetësinë shqiptare. Pasaporta i është dhënë dje nga punonjësit e njësisë bashkiake numër 5 në Tiranë, si banori më i ri i saj. Akademik Qosja ka bërë betimin. “Betohem se do të zbatoj me përpikmëri të gjitha të drejtat dhe detyri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.144Z

Rexhep Qosja, rezidenti i ri shqiptar

Akademiku kosovar, Rexhep Qosja, është rezidenti më i ri i Republikës së Shqipërisë. Ditën e hënë, ai është betuar para punonjësve të njësisë bashkiake numër 5 në Tiranë, si banori më i ri i saj. “Betohem se do të zbatoj me përpikëri të gjitha të drejtat dhe detyrimet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.267Z

Rexhep Qosja ne Tirane

Rexhep Qosja ne Tirane E enjte 18 Prill 2013 1554 Rexhep Qosja ne TiraneKa qene e tejmbushur salla e aktiviteteve te muzeut kombetar kete te enjte dhe arsyeja ishte prania ne te e ketij personaliteti shqiptar Rexhep Qosja i eshte rikthyer Tiranes pas disa vitesh mungese per te promovuar librin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.091Z

Rexhep Qosja merr pasaportë shqiptare

Akademiku, Rexhep Qosja është shtetasi më i ri i Republikës së Shqipërisë. Sot, ai është betuar para punonjësve të njësisë bashkiake numër 5 në Tiranë, si banori më i ri i saj. "Betohem se do të zbatoj me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.089Z

Banori më i ri i Tiranës, Rexhep Qosja

TIRANË-Një banor i ri i është shtuar Shqipërisë. Është pikërisht akademiku kosovar, Rexhep Qosja. Sot më 28 Prill, Rexhep Qosja është betuar para punonjësve të njësisë bashkiake numër 5 në Tiranë, si banori më i ri i saj. "Betohem se do të zbatoj me përpikmëri të gjitha të d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.324Z

Rexhep Qosja: Rama, përpjekje historike për të modernizuar Shqipërinë

Akademiku, shkrimtari dhe kritiku letrar, Rexhep Qosja, shprehet se qeveria e Ramës po përpiqet të modernizojë Shqipërinë. Gjatë një interviste në Klan Kosova, akademiku kosovar u shpreh se rezistenca ndaj qeverisë Rama është rezistencë që ka për qëllim pengimin e reformave. Mendo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.742Z

Rexhep Qosja: Gjuha në politikë, e padrejtë. Aleanca PS-LSI, e dobishme

Lezhë- Akademiku Rexhep Qosja e ka cilësuar të dobishme marrëveshjen PS-LSI për zgjedhjet e 23 qershorit, teksa ka quajtur të padrejtë gjuhën që përdoret në politikë dhe se populli ka nevojë që kjo të ndryshojë siç tha ai. “Besoj se është një koalicion i dobishëm që do i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama