Rezultate te kerkimit per termin: +Akrobatt

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] akrobatt / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
No Pic available
  • 2010-03-27

Cirku i Tiranës, menaxhim nga Ministria e Kulturës

Pamjet tregojn m s miri se n far gjendje sht katandisur Cirku i Metropolit, ku akrobatt detyrohen t bjn provat n ambjente jo t prshtatshme dhe thuajse jasht standardeve. Por, kjo gjendje do t vazhdoj vetm pr pak koh, pasi Ministria e Kulturs do t marr n varsi kt institucion argtimi pr fmijt. Ministr