Rezultate te kerkimit per termin: +Aksident

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.943Z

Korce aksident fatal

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e dy të tjerëve ka ndodhur në unazën veriore të qytetit të Korcës.  Shkak për humbjen e kontrollit të mjetit dhe daljen nga rruga duket se ka qenë shpejtësi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.705Z

Aksident tek Menza

 Një aksident trafiku ka ndodhë në qendër të Prishtinës, përkatësisht në udhëkryqin tek mensa e studentëve. Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura civile, ndërsa raportohet vetëm për dë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.861Z

Aksident nga ldquokokefortesiardquo

Një aksident i rëndë me pasojë plagosjen e katër personave, ku njeri prej tyre në gjendje të rëndë ka ndodhur në hyrje të qytetit të Shkodrës mëngjesin e të hënës. Ne aksident jane perfshire dy automjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.060Z

Aksident n Gjirokastr

Gjirokastr (start)- Nj aksident i rnd, por pr fat ende pa viktima ka ndodhur sot n qytetin e gurt t Gjirokastrs. Dy makina jan prplasur fort me njra-tjetrn, duke shkaktuar nj aksident t rnd. Ngjarja ndodhi mngjesin e ksaj t diele n shtitoren e qytetit. Njra prej makinave mbante targa Tirane, ndrsa t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.727Z

Aksident rrugor, nje viktime

Nje person humbi jeten dhe dy te tjere u plagosen rende ne nje aksident automobilistik qe ndodhi mbremjen e djeshme ne segmentin rrugor Fier-Ballsh. Dy automjete qe leviznin me shpejtesi ne kahe te kunderta jane perplasur me force ne vendin e quajtur oficina e vjeter. Viktima eshte nje 20

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.617Z

FOTOT/ Aksident spektakolar te mbikalimi i Rinasit

Aksidentet në rrugën Tiranë-Durrës tashmë janë bërë të përditshme. Paraditen e së martës një automjet është përmbysur duke krijuar kaos në trafik. Siç shihet edhe nga fotot që kanë ardhur në redaksinë e DITA-s një mjet pas përplasjes është përmbysur. Në vendngjarje kan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.116Z

Aksident në Malishevë

Një aksident trafiku ka ndodhur në Malishevë pasditen e së shtunës. Indeksonline mëson se nga ky aksident ka të lënduar ndërkaq në vendin e ngjarjes kishin dalë dy vetura të ndihmës së shpejtë. Në aksident jan&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama