Rezultate te kerkimit per termin: +Aksidenti

Meta: total 1000 / total_found 15794 / time 0.022 / keyword[0] aksidenti / docs[0] 15794 / hits[0] 22552 /
I gjithë shteti në këmbë, për të manipuluar aksidentin e Mira Kazhanit
  • 2019-04-08

I gjithë shteti në këmbë, për të manipuluar aksidentin e Mira Kazhanit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas aksidentit të gazetares Mira Kazhani. Berisha, duke iu referuar qytetarit dixhital, shkruan se shteti është angazhuar për të fshehur dhe manipuluar këtë ngjarje tragjike. Berisha jep detaje edhe në lidhje me gjendjen shëndetësorë të të riut

Aksidenti/ Zbulohet kush ishte pasagjere në makinën e Mira Kazhanit
  • 2019-04-08

Aksidenti/ Zbulohet kush ishte pasagjere në makinën e Mira Kazhanit

Gazetarja Mira Kazhani nuk ishte vetëm në makinë në momentin e aksidentit të rëndë. Mësohet se ajo shoqërohej nga mikesha e saj, moderatorja e njohur Anjeza Maja, e cila është bërë dëshmitare e kësaj ngjarje. Mikeshat po ktheheshin nga qyteti i Durrësit drejt kryeqytetit, kur 20-vje

Shoferi i dehur humb kontrollin, makina del nga rruga
  • 2019-04-07

Shoferi i dehur humb kontrollin, makina del nga rruga

Një aksident ka ndodhur në aksin Korçë-Pogradec. Një mjet ka dalë nga rruga, duke shkaktuar plagosjen e drejtuesit. Aksidenti është shënuar në afërsi të fshatit Vashtmi, mbrëmjen e së shtunës. Është dashur ndërhyrja e mjeteve zjarrfikëse për ta nxjerrë drejtuesin nga automjeti.

Aksidenti i gazetares Kazhani/ Policia fsheh të vërtetën, i dëmtuari në gjendje kritike për jetën
  • 2019-04-07

Aksidenti i gazetares Kazhani/ Policia fsheh të vërtetën, i dëmtuari në gjendje kritike për jetën

Gazeta Shqip ka mësuar të tjera detaje në lidhje me aksidentin e rëndë të ndodhur pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, ku u përfshi gazetarja Mira Kazhani. Burime bëjmë me dije se personi i aksidentuar është një 20-vjeçar, identiteti i të cilit nuk dihet ende. Ndërkohë

Korçë/ Automjeti merr përpara motoçikletën, dy të plagosur, një në gjendje të rëndë
  • 2019-04-07

Korçë/ Automjeti merr përpara motoçikletën, dy të plagosur, një në gjendje të rëndë

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në dalje të qytetit të Korçës. Një automjet është përplasur me një motoçikletë me të cilin udhëtonin një çift bashkëshortësh. Ata janë transportuar në spital, ndërsa mësohet se njëri prej tyre ndodhet në gjendje të rëndë. Policia

Fast & Furious në qendër të Shkodrës, ia hedh paq shoferi (VIDEO)
  • 2019-04-06

Fast & Furious në qendër të Shkodrës, ia hedh paq shoferi (VIDEO)

Një aksident i denjë për skenat e filmit të famshëm Fast & Furious ka ndodhur rreth orës 12:05 të ditës së sotme në Shkodër. Një mjet i bardhë luksoz tip Volkswagen, që vinte me shpejtësi nga qendra e qytetit në drejtim të Poliklinikës është përplasur me një tjetër mjet q

Makina bëhet copë në aksin Korçë-Pogradec, plagoset shoferi
  • 2019-04-02

Makina bëhet copë në aksin Korçë-Pogradec, plagoset shoferi

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Korçë-Pogradec, ku ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit. Raportohet se aksidenti ndodhi në Vashtmi, ku mjeti me targa AA 61 8SK ka dalë nga rruga dhe për pasojë është shkatërruar plotësisht. Për shkak të përplasjes së fortë është plag