Rezultate te kerkimit per termin: +Aksidenton

Meta: total 420 / total_found 420 / time 0.000 / keyword[0] aksidenton / docs[0] 420 / hits[0] 449 /
No Pic available
  • 2017-06-20

Benzi aksidenton tri vajza të mitura në qytetin e Peshkopisë

Një automjet tip Benz ka përplasur tri minorene në lagjen Kamen të qytetit të Peshkopisë, ngjarje e ndodhur rreth orës 21.30 minuta të mbrëmjes së sotme(20 qershor). Në vendin e ngjarjes shkuan menjëherë forcat e policisë, të cilat kanë konstatuar se shtetasi E.D, 22 vjeç, banu

No Pic available
  • 2017-06-19

Makina aksidenton për vdekje të miturin

Një fëmijë i mitur është aksidentuar për vdekje. Ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme rreth orës 12:35, në rrugën dytësore në Marikaj. Sipas policisë “automjeti tip Ford, me drejtues shtetasin N. A., ka aksidentuar shtetasin e mitur, O. K. dhe më pas mjetin ka dalë nga rruga

Gruaja aksidenton këmbësorin te ish-Ekspozita, miku e ndihmon të arratiset
  • 2017-06-19

Gruaja aksidenton këmbësorin te ish-Ekspozita, miku e ndihmon të arratiset

Nëna së bashku me dy vajzat në makinë aksidenton një kalimtar në afërsi të ish- Ekspozitës, Tiranë dhe më pas largohet nga vendi i ngjarjes. Gruaja 42-vjeçe me inicialet K.I., thuhet se është ndihmuar nga miku i saj për tu arratisur. Për pasojë, policia raporton se ka arrestuar shte

No Pic available
  • 2017-06-01

Makina aksidenton këmbësorin tek mbikalimi i Patokut

Një këmbësor është aksidentuar mesditen e sotme. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:00 tek mbikalimi i Patokut. I aksidentuari shtetasi F.Sh.34 vjeç, pasi i është dhenë ndihma e parë në Spitalin e Kurbinit është dërguar në Qendrën e Traumave në  Tiranë  ku ndodhet nën kuj

No Pic available
  • 2017-05-08

Udhëton me shpejtësi të lartë? Policia të aksidenton

Një motorist nget motorin e tij në qytet me 200 km në orë dhe i pa licencuar. Videoja më sipër tregon rastin e një estonezi 25 vjeçar. Pasagjerja e tij është një femër lituaneze 22 vjeçare. Natën e 21 prillit rreth orës 23:30 minuta, policia po maste shpejtësinë dhe pa një motor q

No Pic available
  • 2017-05-01

Fier, 19-vjeçari me makinë aksidenton për vdekje këmbësoren

Një 60-vjeçare këmbësore është aksidentuar për vdekje në Fier. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së hënës rreth orës 20:30 në fshatin Zhupan. Sipas policisë Romeo Bida rreth 19 vjeç, banues në fshatin Bashkim, Fier, duke drejtuar mjetin tip Benz me targa AA 153 PO ka aksidentuar këmbë

No Pic available
  • 2017-04-23

Volkswagen aksidenton për vdekje 3 vjeçarin

Një fëmijë tre vjeçar është aksidentuar për vdekje nga një automjet tip Volkswagen. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Peqin Rrogozhinë. Policia thotë se ka shoqëruar në komisariat drejtuesin e mjetit, një 31 vjeçar me iniciale M.V. Njoftimi i policisë: Në aksin rrugorë Peqin R