Rezultate te kerkimit per termin: +Aksionet

Total: 6360
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.999Z

Rriten aksionet aziatike

Aksionet aziatike janë rritur pas lajmeve të mira nga Kina. Për të tretin muaj me radhë, të dhënat kineze të prodhimit janë përmirësuar deri në 51.0 për qind në muajin shkurt. Indeksi Nikkei 225 është rritur për 0.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.186Z

Banka bujqësore kineze shet aksionet

Një bankë kineze ka nxjerrë aksionet e saj në treg në Hong Kong, që mund të jenë më të mëdhatë në botë. Banka Bujqësore e Kinës është e fundit në të ashtuquajturat "katër bankat e mëdha" që nxjerrin aksionet në treg, ndërsa vlerësimet për shumën që ajo mund të siguro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.393Z

Laze 500 mije euro per aksionet

Pas deklarates se Arben Lazes se do te nxjerre ne shitje 49 te aksioneve qe zoteron kandidati me i mundshem per ti blere ato duket se eshte pronari i kompanise se ujit Trebeshina. Lajmi ne fjale nuk eshte ende zyrtar por burime prane klubit te Elbasanit e pohojne nje gje te tille packa se nuk marri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.730Z

Fier, intensifikohen aksionet antiduhan

Të tjera rreth shkrimit VIDEO FIER-Drejtoria e shëndetit dhe higjenës në rrethin e Fierit ka intensifikuar aksionet për evidentimin e lokaleve dhe institucioneve shtetërore që nuk respektojn&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.247Z

Aksionet evropiane vazhojnë të bien

Aksionet në tregjet evropiane kanë vazhduar të bien, duke iu afruar nivelit të vlerës më të ulët në dy vjetët e fundit. Indeksi i aksioneve më të forta evropiane FTSEurofist ka rënë në mëngjes për 0.4 për qind, pasi të premten që shkoi ka humbur 1.7 për qind të vlerës. I nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.758Z

Aksionet e Google thyejnë rekord

Vlera e aksioneve të Google tejkaloi shifrën prej 1.000$ për aksion për herë të parë në historinë e kompanisë. Menjëherë pas publikimit të të ardhurave financiare për tremujorin e tretë të vitit, të premten n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.791Z

Sheikët pritet të marrin aksionet e Milanit

Milano - Sheiku Al Maktum është i gatshëm për të hyrë në aksionet e klubit të Milanit. Sheiku nga Dubai pritet të ofrojë 400 milionë euro për të marrë 40 % të klubit më me shumë trofe ndërkombëtarë. Por, me këtë për qindje arabët do të bëjnë presion për të marrë edhe 60

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama