Rezultate te kerkimit per termin: +Aktort

Meta: total 135 / total_found 135 / time 0.000 / keyword[0] aktort / docs[0] 135 / hits[0] 181 /
Nga Basic Instinct tek Black Swan, ktu aktort kan br seks vërtet
  • 2017-08-16

Nga Basic Instinct tek Black Swan, ktu aktort kan br seks vërtet

Tom Cruise dhe Rebecca De Mornay nuk kan gnjyer kurr. N Nymphomaniac, rregullat n script Kodi etik i Hollivudit dhe ligjet amerikane kan limituar fort prodhimin e filmave, n t cilat shfaqeshin skena intime deri n vitet 60. Pastaj n kinema jan par skena gjithnj e m pikante. Natyrisht jemi duke folur

Nga Basic Instinct tek Black Swan, ktu aktort kan br seks vërtetë
  • 2017-08-15

Nga Basic Instinct tek Black Swan, ktu aktort kan br seks vërtetë

Tom Cruise dhe Rebecca De Mornay nuk kan gnjyer kurr. N Nymphomaniac, rregullat n script Kodi etik i Hollivudit dhe ligjet amerikane kan limituar fort prodhimin e filmave, n t cilat shfaqeshin skena intime deri n vitet 60. Pastaj n kinema jan par skena gjithnj e m pikante. Natyrisht jemi duke folur

Kriza Morale e Shoqërisë Shqiptare ka marrë peng drejtësinë sociale
  • 2014-02-10

Kriza Morale e Shoqërisë Shqiptare ka marrë peng drejtësinë sociale

Kriza Morale e Shoqërisë Shqiptare ka marrë peng drejtësinë sociale të shqiptarëve. Politika dhe mediat janë pasqyrim i kësaj drejtësie të munguar. Anita Varosi T flassh sot pr nj kriz morale t shoqris shqiptare sigurisht q duhet t argumentosh m prpara q ekziston nj kriz e till dhe ku

No Pic available
  • 2010-09-02

Lohan: Shqipëria ka bërë vetëm gjysmën e rrugës

Intervista Ambasadori i BE: Tentativa pr eurobondin nuk ishte gjja e duhur N mbyllje t mandatit t tij n Shqipri, ambasadori i Komisionit Europian n Tiran, Helmut Lohan, flet pr prshtypjet e tij mbi zhvillimet demokratike dhe rrugn e vendit ton drejt BE-s. N nj intervist t dhn pr Tv “Alsat&rdq

No Pic available
  • 2010-09-02

Integrimi i shqiptarëve në BE, nis nga kazani i plehrave

Riciklimi Rregull i ri: Banort t msohen me ndarjen e mbeturinave Duke nisur nga data 1 shtator, t gjith qytetart fierak duhet t mendojn ndarjen e mbetjeve q n banesat e tyre. Bashkia e Fierit ka nisur ditn e par t shtatorit punn intensive pr zbatimin e projektit “modeli i nj qyteti t pastr&rd

No Pic available
  • 2010-09-01

Kontrolli i barnave: Në shitje viagra të falsifikuara

Ilaçet e falsifikuara, strategji për ndërhyrjen në treg. Tregu farmaceutik, plan për kontrolle në masë. OBSH dhe BB japin mbështetjen Vetm gjat ktij viti shtat subjekte farmaceutike jan penalizuar pr kalim t barnave kontraband, po kshtu nj tjetr subjekt rrezikon deri n

No Pic available
  • 2010-09-01

New Orleans

Aktori ka financuar rindrtimin e 100 shtpive n Ninth Ward, lagjja historike e qytetit, e shkatrruar plotsisht nga uragani pes vjet m par Brad Pitt, heroi i shpress “Kshtu u dhash t pastrehve nj shtpi” Q hern e par q shkoi n New Orleans, Brad Pitt vendosi q t mos largohej m kurr. “