Rezultate te kerkimit per termin: +Aktorja +Levis

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.734Z

Aktorja Levis, akuza të reja seksuale për Roman Polanskin

Autori i Lajmit: Redaksia Uashington - Përkeqësohet edhe më shumë pozicioni i Roman Polanskit, i cili ndodhet në arrest shtëpie në Zvicër, në pritje të ekstradimit të mundshëm drejt SHBA. Sharlote Levis, aktorja britanike 42-vjeçare, ka drejtuar gishtin kundër regjisorit, duke tregu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.323Z

Nikol pranon: “Levis Hamilton është xheloz”

Këngëtarja e grupit të famshëm “Pussycat Dolls”, Nikol Sherzinger, nuk ka ngurruar të rrëfejë për jetën e saj private dhe lidhjen me kampionin e botës në Formula 1, Levis Hamilton. Sipas saj, jo çdo gjë është ashtu siç duket në pamje të parë. E dashura e kampionit britanik sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.746Z

Uitni Hjuston, aktorja dëshiron të risjellë “Truprojën”

Mes impenjimeve të shumta për vitin 2010, Uitni shikon mundësinë t’i rikthehet kinemasë pas suksesit me filmin “Truproja”, ku luan përkrah aktorit të famshëm Kevin Kostner. Në moshën 46-vjeçare, këngëtarja shpjegon se çdo të thotë të jesh seksi. Pas “Truprojës” mori pjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.681Z

Eva Mendes, hajdutja seksi e meshkujve

Axhenda e impenjimeve të Eva Mendez është e tejmbushur. Fillimisht ka pozuar seksi për numrin e nëntorit në revistën Elle, më pas shkon në Romë për prezantimin e parfumit të fundit të Kalvin Klein dhe për ta përmbyllur vazhdon me promovimin e filmit të saj “The Women” (Gratë).

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:26.690Z

“Oskar 2009”. Fituesit, surprizat, prapaskenat dhe të zhgënjyerit e Hollivudit

Ndonëse nuk ka pasur shumë surpriza në ceremoninë e dhënies së çmimeve më të rëndësishme kinematografike botërore (Oscar), zhgënjimet për garuesit dhe fansat e tyre duket se nuk kanë munguar. Mbrëmja madhështore e ndarjes së çmimeve u zhvillua në teatrin “Kodak” të Hollivud

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.022Z

Parada e xhinseve

Çfarë kanë të përbashkët Kate Hudson dhe Britney Spears? Natyrisht kanë pasur ish të dashur Justin Timberlake, por ndoshta edhe pantallonat. Gjithsesi, shumë vajza xhinset e momentit i kanë pagëzuar me emrin "i dashuri", por në fakt janë edhe pantallonat e preferuara të të gjitha yjev

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama