Rezultate te kerkimit per termin: +Aktualisht +Mavraj

Total: 102
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.076Z

Mergim Mavraj prane Sampdorias

Mbrojtesi i kombetares shqiptare Mergim Mavraj eshte shume prane transferimit te skuadra italiane e Sampdoriasbr br Shtylla e kombetares shqiptare eshte i gatshem te luaje ne nje prej ligave me te mira ne Evropebr br Sky Sport raporton se Mavraj do te jete perforcim i ri i Sampdoriasbr br Samp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:55.173Z

Mavraj refuzon te shese bluzen tre mije euro

e Enjte 4 Shtator 20141158 am Mbrojtesi i perfaqesueses se Shqiperise Mergim Mavraj eshte nje besimtar i madh dhe kete ai rreket ta tregoje hera-heres edhe me postime e foto per besimin qe ka ne Zot ne rrjetet sociale Kesaj radhe per 8220indeksonline8221 Mavraj ka treguar nje r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.325Z

Mavraj: Ndoshta duhet të luaj në sulm!

Autori i golit të parë, që ktheu edhe gjithë ndeshjen Mërgim Mavraj thotë se ndoshta duhej që të luanim më fort që në fillim. Aktualisht Mavraj është ndër lojtarët që ka shënuar më shumë gola në këto eleminatore dhe ai me shaka thotë që "ndoshta duhet të luajmë në sulm" "U

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.532Z

Mavraj, “rasti” për të bërë para me talentin

Albania-sport - Rasti Mërgim Mavraj është vërtet për të ardhur keq. Nga një talent i vlerësuar me nota maksimale nga ndihmësi i ish-trajnerit të Kombëtares shqiptare Hans Peter Brigelit, Aksel Ros, në një lojtar krejtësisht të harruar nga Federata Shqiptare dhe nga dyshja (apo treshja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.923Z

Mavraj ne 11-shen surprize te Bundesliges

var fbShare url httpvizionplusalmavraj-ne-11-shen-surprize-te-bundesligessize smallp styletext-align justifyMergim Mavraj po i befason te gjithe me paraqitjet e tij ne Bundeslige Jo me kot ekspertet e futbollit te atjeshem e kane perzgjedhur shqiptarin ne ekipin ideal te lojetareve surprize te keti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.895Z

Mavraj, zyrtarisht në Kombëtare

Josip Kuze, të mërkurën ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen miqësore kundër përfaqësueses së Irlandës së Veriut, që do të zhvillohet më 3 mars në Tiranë. Risi në këtë listë është emri i mbrojtësit kosovar Mërgim Mavraj, i cili ftohet për herë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:21.889Z

Refuzoi Shqipërinë, por Mavraj mban flamurin kuqezi

Mbrojtësi “Nuk më intereson si më quajnë, zemra ime është kuqezi” Katër muaj më parë refuzoi të përfaqësohej në arenën ndërkombëtare me fanellën e Shqipërisë. Në fakt, trajneri Josip Kuzhe shpresonte se do ta kishte në dispozicion për sfidën e 3 marsit me Irlandë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama