Rezultate te kerkimit per termin: +Akuzat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.426Z

Kryekomunari Aliko mohon akuzat

brbrKreu i Komunes se Lazaratit nuk ka pranuar akuzat e ngritura ndersa nuk ka pranuar dhe qe te pergjigjet para dy oficereve te Policise Gjyqesore me inicialet I M dhe A D ne momentin e pare kur ai eshte njohur me akuzat e ngritura ndaj tij nga ana e Policise se Shtetit ne Prokurorine e Gjirokastre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.173Z

'> Sarkozi hedh poshtë akuzat

Presidenti francez Nikolas Sarkozi ka hedhur poshtë akuzat se ai ka marre donacione te paligjshme nga gruaja me e pasur ne France, Lilian Betenkurt. Ai i quajti akuzat gënjeshtra dhe trillime, duke pretenduar se kundërshtarët e tij po përpiqeshin te destabilizonin qeverinë, ndërsa ajo po ref

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.289Z

News Int. mohon akuzat

Kompania News Int. mohoi akuzat se ka përdorur metoda të jashtëligjshme për të siguruar informacione “delicate” në lidhje me ish-kryeministrin laburist, Gordon Braun. Sipas BBC-së, si tabloidi Sun dhe Sunday Times kanë mohuar akuzat e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.446Z

Limaj degjon akuzat

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Fatmir Limaj të mërkurën ka dëgjuar akuzat që rëndojnë ndaj tij në çështjen  e njohur si “MTPT2”. Prokurori i çështjes, Johanes Pickert teksa lexoi pesë pikat e a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.972Z

Akuzat e ndersjellta Shals-Malltezi

Akuzat e ndersjellta Shals-Malltezi E merkure 16 Janar 2013 1700 Eduard ShlasiVijojne akuzat dhe kunder akuzat mes Partise Socialiste dhe vajzes se kryeministrit Berisha Argita Malltezi Partia Socialiste gjate dites i kerkoi prokurorise te nise hetimet nisur nga denoncimi publik i biznesmenit pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.974Z

Akuzat e ndersjellta Shalsi-Malltezi

Akuzat e ndersjellta Shalsi-Malltezi E merkure 16 Janar 2013 1700 Eduard ShlasiVijojne akuzat dhe kunder akuzat mes Partise Socialiste dhe vajzes se kryeministrit Berisha Argita Malltezi Partia Socialiste gjate dites i kerkoi prokurorise te nise hetimet nisur nga denoncimi publik i biznesmenit p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.513Z

PS: Berisha, verteto akuzat

Nderkohe selia roze iu drejtua serish kryeministrit Berisha duke i kerkuar te vertetoje akuzat e shumta te bera ne adrese te kryetarit te partise Edi Rama Zedhenesja e kesaj partie tha se Berishen e presin proceset e shumta gjyqesore per shpifje. “Sali Berisha, thuaji shqiptareve ps

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama