Rezultate te kerkimit per termin: +Al +Pacino

Total: 116
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.325Z

Al Pacino zhigolo në Itali

Kur ishte i ri dihej që ishte seksi dhe shumë tërheqës, por që të ishte një zhigolo, askush nuk e kishte menduar kurrë. Bëhet fjalë për aktorin e njohur Al Pacino legjendari italo-amerikan që ka rrëfyer se kur ishte i ri prostituohej me femra të ndryshme në Itali. Isha një maç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.767Z

Pamja dëshpëruese e 72-vjeçarit Al Pacino (FOTO)

Shumë yjë të kinematografisë, bëjnë përpjekje të shumta që mos të tregojnë defektet e tyre në publik. Por, ky nuk është rasti i Al Pacino-s, që është shfaqur në rrugët e Los Anxhelos i drobitur dhe krejt me rudha. Megjithatë, mund të thuhet se ai vazhdon ende që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.794Z

Al Pacino tregon perse e quajne mbret

Aktori veteran Al Pacino tregoi përse cilësohet si mbreti i Hollivudit, ndërsa u shfaq në sheshxhirim në rolin e Rikardit III, raportuan mediat rozë. 70-vjeçari do të interpretojë rolin e mbretit të famshëm anglez, në një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.535Z

Al Pacino nderohet nga Shtëpia e Bardhë

Aktori i mirënjohur Al Pacino është nderuar me Medaljen Kombëtare për Artin nga Shtëpia e Bardhë në SHBA. Ka qenë presidenti Barak Obama i cili ka nderuar aktorin 71-vjeçar për kontributin e tij në kulturën amerikane. Na është thënë se je jemi të ndryshëm si njerëz, tha Obama. P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.640Z

Al Pacino nderohet Me Medaljen Kombetare te Artit

Aktori amerikan Al Pacino eshte nderuar me Medaljen Kombetare te Artit ne nje ceremoni ne Shtepine e Bardhe ku u vleresuan gjithashtu 16 persona e organizata.Vet presidenti i Shteteve te Bashkuara Barack Obama ka pershendetur 71-vjecarin dhe i ka dhene atij medaljen.Presidenti Obama u shpreh se te g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.465Z

Al Pacino në rolin e Doktor vdekjes

Më 25 prill Al Pacino mbush 70 vjeç dhe nuk ka ndërmend të dalë në pension apo t’i dedikohet filmave më pak impenjativë. I lindur në Harlem nga prindër siçilianë, Alfredo James Pacino, do të debutojë nesër në HBO në “You don't know Jack” me Susan Sarand

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.318Z

Al Pacino mafioz i vertete tek Gotti

Pasi ka interpretuar Michael Corleone, mafiozin e fantazisë në sagën e Padrinos, Al Pacino do të interpretojë një personazh të vërtetë në filmin e Barry Levinson me titull “Gotti: Three Generations”. Filmi fletë për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama