Rezultate te kerkimit per termin: +Alarmi

Total: 6073
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.974Z

Majko Alarmi per zgjedhjet

Majko Alarmi per zgjedhjet E merkure 16 Janar 2013 1517 p styletext-align justify p Majko Alarmi per zgjedhjetOpozita ka denoncuar punen e Komisionit Qendror te Zgjedhjeve duke e cilesuar ate si nje manover te mazhorances per te mos krijuar zgjedhje me standarde Ky ka qene qendrimi i anet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.582Z

Bie alarmi

02/02/10 13:00 Ndersa valentina pastron dhe here pas here bisedon me edin te tjeret vazhdojne te flene. Edhe pas nje kohe te gjate me muzike te larte banoret nuk u zgjuan. Pas kesaj Bb ves nje zile alarmi, te larte, per te zgjuar banoret pasi ora tashme eshte 13:00. nga zhurma e bezdisshme ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.113Z

Alarmi, disa njerëz në Shqipëri financojnë terrorizmin

Kreu i Drejtorisë së Pastrimit të Parave, Agim Ismaili i pranishëm në mbledhjen e Komisionit të Sigurisë dha alarmin se në Shqipëri ka njerëzqë financojnë terrorizmin. Disponojmë një listë me emrat e këtyre individëve, tha ai. Ai ka treguar se ka pasur 154 procedime penale për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.638Z

PS alarmi per zgjedhjet

PS alarmi per zgjedhjet E enjte 24 Janar 2013 1310 PS alarmi per zgjedhjetOpozita ne Komisionin e Sigurise hodhi dyshime te forta se agjencite e inteligjences po perdoren per te manipuluar zgjedhjet e 23 qershorit Nenkryetari i komisionit Ilir Gjoni kerkoi thirrjen ne seance urgjente te shefi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.931Z

Alarmi i Italisë, rritet mafia shqiptare

Gazeta ShqipËshtë rikthyer alarmi i mafies shqiptare në Itali. Gjatë ditëve të fundit, shumë shqiptarë kanë rënë në pranga të policisë italiane, për trafikim e shitje droge dhe shfrytëzim të femrave për prostitucion. Gazeta kryeqytetase Il Messagero, e cila i referohet burimeve të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.183Z

Alarmi i SHISH: Terrorizmi po rekruton nëpër shkolla

140 luftëtarë shqiptarë mes radhëve të IS, Visho Ajazi: Numri i tyre në rritje Deklarata  Visho Ajazi – Njerëzit duan më shumë vëmendje nga shteti, shkolla, shoqëria, komuniteti fetar, pasi janë me probleme financiare Skënder Bruçaj – Rrjetet sociale janë një nga burim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.553Z

Rama: Dorëheqja e Prençit, këmbanë alarmi

Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama ka reaguar sot në lidhje me dorëheqjen e drejtorit të policisë së qarkut të Dibrës Shemsi Prençi. Në një konferencë për shtyp, Rama theksoi se dorëheqja e drejtorit të qarkut të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama