Rezultate te kerkimit per termin: +Alban +Begolli

Meta: total 26 / total_found 26 / time 0.000 / keyword[0] alban / docs[0] 5791 / hits[0] 8747 / keyword[1] begolli / docs[1] 308 / hits[1] 455 /
Ja 1667 emrat qe kane gati legalizimet ne zonen e Kenetes
  • 2015-04-15

Ja 1667 emrat qe kane gati legalizimet ne zonen e Kenetes

ALUIZNI ka bere te ditur sot se "Qytetareve te paraqitur ne liste u kerkohet te vijne prane zyrave te ALUZINI - t Durres per te terhequr faturat e parceles ndertimore te pregatitura nga ana jone dhe te kryejne pagesen e saj, ne menyre qe te vijoje procedura per pajisje me leje legalizimi dhe dergim

Këta janë 1296 ushtarët e Daut Haradinajt (emrat)
  • 2015-04-08

Këta janë 1296 ushtarët e Daut Haradinajt (emrat)

Zona e Dukagjinit ka pasur shumë vështirësi në publikimin e listave të veteranëve, pasi që ishte Daut Haradinaj, komandant i brigadës 131 “Jusuf Gërvalla” që kërkonte përfshirjen e të gjithë luftëtarëve t&eum

Cilët ishin 200 shqiptarët, pushtetarët më të lartë të Turqisë
  • 2014-09-14

Cilët ishin 200 shqiptarët, pushtetarët më të lartë të Turqisë

Speciale/Personalitete të shquara shqiptare të përmendura në historinë e Perandorisë Osmane Kombin shqiptar rrjedhat e historisë e lidhën gjatë me Perandorinë Osmane. Janë evidentuar shumë burra shteti dhe figura të shquara me origjin&

Prishtina më e mirë në fitoren e Sivassporit
  • 2014-09-06

Prishtina më e mirë në fitoren e Sivassporit

Ka përfunduar miqësorja ndërmjet Prishtinës dhe Sivassporit. 0 me 2 për skuadrën turke ishte epilogu përfundimtar i këtij takimi. Përkundër përvojës të madhe që zotërojnë mysafirët, të përzgjedhurit e Bylb

Astrit Fazliu golashënuesi më i mirë pas 22 javëve
  • 2014-04-02

Astrit Fazliu golashënuesi më i mirë pas 22 javëve

Pas 22 javëve të zhvilluara në Raiffeisen Superligen e Kosovës , Astrit Fazliu i transferuar tek Shkendija'89 nga Ferizaji mbetet golashënuesi më i mirë. Renditja e golashënuesve 2013/14 1. Astrit Fazliu 9 – KF Ferizaj 2. Kastriot Rexha 8 - KF Trep&cc

Ulqin : Prishtina - Feronikeli 0:1
  • 2014-02-15

Ulqin : Prishtina - Feronikeli 0:1

Golin e vetëm ka shënuar ish-futbollisti i Fushë Kosovës, Triumf Shabani Sot më 15 Shkurt , Prishtina ka zhvilluar edhe takimin e tretë përgatitor, ndërsa të parën në fazën përgatitore në Ulqin. Ndeshja ndërmjet Prishtin&eu

Skuadra e Prishtinës , nesër udhëton për Ulqin
  • 2014-02-11

Skuadra e Prishtinës , nesër udhëton për Ulqin

Skuadra e Prishtinës pritet , nesër në mëngjes (08:30) të udhëton në Ulqin Ndërsa, sulmuesi Berat Hyseni është liruar dhe do të jetë futbollist i Ferizajt Prishtinë, 11 shkurt – Pas më shumë se një muaji të