Rezultate te kerkimit per termin: +Alban +Bushi

Total: 584
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.216Z

Alban Bushi, këshilla për fëmijët shqiptarë të Botërorit

Një ëndërr e bërë realitet. Dy fëmijët shqiptarë të përzgjedhur si pjesëmarrës në projektin Futboll për miqësi kanë takuar Alban Bushin, duke marrë këshilla nga trajneri i kombëtares së 21-vjeçarëve. Megi Jata dhe Noel Gjebrea ishin shumë të lumtur që kaluan disa momente me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.425Z

Alban Bushi, gati kthimi te Levadhiakos

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Alban Bushi, në sezonin e ardhshëm duket se do të vazhdojë të luajë në Kategorinë e Parë greke. Futbollisti ka ndërprerë kontratën e tij me ekipin e Apollon Kallamaria, ku u aktivizua gjatë dy sezoneve të fundit, pasi ky ekip ra në kategorinë e dytë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.385Z

Alban Bushi, “transferim” te Levadhiakos

Alban Bushi do të luajë sezonin e ardhshëm për skuadrën greke Levadhiakos. Sulmuesi shqiptar nuk do të vazhdojë të veshë fanellën e Apollon Kallamarja, por ka pranuar të luajë për Levadhiakos. Faqja e njohur greke goaladay.gr shkruante sot se 35-vjecari Bushi se brenda pak ditësh do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.533Z

Alban Bushi, 5 gola të medhenj në Greqi

Nga Greqia, Kastriot Gjini Nje mbremje e pa harruar per Alban Bushin. Ishte nje nga ndeshjet me te mira dhe me me shume rezultat per Alban Bushin kjo e sotmja ne derbin e Selanikut kunder skuadres legjendare te Paok-uk. Golashenuesi me i mire i kombetares shqiptare ne te gjithe historine e saj, ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.676Z

Alban Bushi tregon sekretin: Nuk dorëzohem kurrë!

Gazeta greke "Goalday" vlerëson shumë egon e sulmuesit shqiptar, i cili kërkon të luajë ende me kombëtaren Goli që shënoi në ndeshjen e fundit me Levadhiakosin, ka bërë që Alban Bushi të kthehet edhe një herë si protagonist jo vetëm në fushën e lojës, por edhe në mediat greke.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.410Z

Alban Bushi shenon kunder Panathinaikos

Apollon Kallamarias nuk i ka mjaftuar goli dhe ambicia e sulmuesit kryesor te tyre Alban Bushi.Golashenuesi me i mire i kombetares shqiptare shenoi shpejt gol (minuta e 3-te) duke e kaluar ne avantazh skuadren nga Selaniku Apollon,por ky gol s\'mjaftoi per te marre te pakten nje pike nga ky duel i z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.932Z

Alban Bushi Miqesoret jane per tu fituar

Kombetarja Shqiptare ka lene pas miqesoren me Rumanine dhe eshte duke u pergatitur per nje tjeter miqesore te rendesishme ate me Hungarinebr br Nga Budapesti menaxheri i perfaqesueses Shqiptare Alban Bushi ben nje analize te gjendjes se ekipit i cili duhet te lere pas lodhjen fizike te sezonitbr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama