Rezultate te kerkimit per termin: +Alban +Hoxha

Total: 840
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:16.692Z

Alban Hoxha thyen rekordin historik

Alban Hoxha ka thyer rekordin historik të Kategorisë Superiore, të 1037 minutave pa pësuar gol. Ky rekord mbahej deri më sot nga Bujar Gogunja në vitin 1983. Ish-portieri i Elbasanit, e mbajti të paprekur portën për 1037 minuta, për një periudhë kohe prej gjashtë muajsh, nga 11 dhjetor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.640Z

Cërrikasi Alban Hoxha: Jam 90% portier i Partizanit

Mariglen Miraka Portieri i Besës pranon se ka arritur një marrëveshje me drejtuesit e skuadrës së kuqe dhe shumë siguri ai do të jetë gardiani i portës së kuqe Të gjitha kampionatet tashmë kanë mbaruar , ku lojtarët janë duke pushuar. Portieri me eksperiencë i Besës së Kavajës, Al

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.465Z

Dëmtohet Alban Hoxha, Panucci thërret ish-portierin e Teutës

Një tjetër zëvendësim i detyruar për shkak të probleme fizike në radhët e ekipit kombëtar të futbollit. Portieri Alban Hoxha është dëmtuar dhe nuk mund të udhëtojë sot me skuadrën drejt Izraelit. Në këtë situatë, trajneri i ekipit kombëtar Christian Panucci ka thërritur menjë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.690Z

Alban Hoxha: Çiljeta, tifozja ime më e zjarrtë!

Prej shumë kohësh flitet për një lidhje dashurie midis këngëtares seksi Çiljeta dhe portierit të Partizanit Alban Hoxha. Tashmë nuk ka më dyshime! Pas fotos së djeshme në Instagram, ku Çiljeta i drejtohej Albanit me fjalët Dashuria ime, sot ka folur edhe Albani. Në një intervistë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.870Z

Alban Hoxha shpallet futbollisti i vitit

0 brbr brbrAlban Hoxha eshte shpallur futbollisti i vitit ne ceremonine e zhvilluar mbremjen e se henes nga Federata Shqiptare e Futbollitbrbr brbrPortieri i Partizanit dhe Kombetares u vleresua per paraqitjen e tij gjate 2014 dhe per thyerjen e nje rekordi 30 vjecarbrbr brbrAlban Hoxha nuk pesoi g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.000Z

Partizani, Alban Hoxha rinovon për 3 vjet

Alban Hoxha mbetet i Partizanit, kapiteni qëndron në shtëpinë e kuqe. Në mes të një merkatoje entuziazmuese të 15 herë kampionëve me goditjet e Moxhit, mund të konsiderohet edhe kjo një blerje e madhe e Partizanit, madje shumë më tepër duke qenë se kapiteni është një garanci dhe j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.939Z

Ndërron jetë pas lindjes, bashkëshortja e portierit Alban Hoxha

TIRANE - Bashkëshortja e portierit të Partizanit Alban Hoxha ka ndërruar jetë ditën e djeshme, për shkak të komplikacioneve që shoqëruan lindjen e fëmijës së parë. Gëzimi i familjes Hoxha për foshnjen, që e quajtën Beko, është kthyer në fatkeqësiVetë Klubi i Futbollit i ka shp

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama