Rezultate te kerkimit per termin: +Alban +Ismailaj

Total: 29
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.376Z

Indi, ndërtimi i urës më të lartë hekurudhore në botë!

Deri në vitin 2015 në shtetin verior indian Jammu dhe Kashmir do të përfundojë ndërtimi i urës hekurudhore më të lartë në botë. Ajo do të ndërtohet mbi lumin Chenab në një lartësi prej 359 metra, shkruan gazeta &ldq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.370Z

Kim Kardashian, për ditëlindjen e Kanye West dhuratë një Lamborghini 750.000 dollarë!

Çfarë  mund ti dhurosh një ylli rap-i që ka gjithëçka? Shopping për Kanye West nuk mund të jetë dhe aq i lehtë, megjithatë Kim Kardashian tregoi se paratë nuk janë asgjë për të kur bleu një Lamborghini Aven

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.363Z

Hapet sezoni turistik në Valbonë!

Siç ka ndodhur në çdo vend të Shqiperisë edhe në Tropojë është hapur sezoni turistik në Luginën e Valbonës. Kanë filluar të vijnë një grup turistash të huaj në Luginën e Valbonës, duke e çe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.403Z

Shfaqen dy delfinë në gjirin detar të Vlorës!

Dy delfinë të përmasave të konsiderueshme janë shfaqur sot në gjirin detar të Vlorës. Dy specie të rralla dhe të pazakonta për mjedisin detar të këtij gjiri, janë shfaqurr rethorës 12.00, në ujërat në afër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.873Z

Gjiknuri: Gjyqi DIA-OSHEE në Arbitrazh është mbyllur

Në kulmin e debatit për çështjen 'CEZ', ministri i Energjisë, Damian Gjiknuri deklaroi se gjyqi mes OSHEE-së dhe kompanisë DIA në arbitrazh është mbyllur. I ftuar në emisionin "Top Show" të gazetarit Alban Dudushi, zoti Gjiknuri tha se kompania ka tërhequr pretendimin për 130 milionë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.681Z

Publikohet lista e plotë e fituesve për licenca përkthyesish

Personat që kanë marrë pjesë në konkursin për të fituar licencën e përkthyesit të njohur nga Ministria e Drejtësisë, janë shpallur sot zyrtarisht.Ministria e Drejtësisë në zbatim të Ligjit “Për Organizimin dhe Funksionimin e Ministrisë së Drejtësisë dhe Udhëzimit në mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.573Z

PLRSH prezanton kandidatët në rrethe, Vlashaj: Alternativa e vetme

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Partia Lëvizja Shqipëria e Re ka nisur turin e prezantimit të kandidatëve për deputetë në qarqe të ndryshme të vendit. Kreu i LRSH-së, Edmond Vrashaj, u ka bërë thirrje shqiptarëve të v

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama