Rezultate te kerkimit per termin: +Alban +Sknderaj

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] alban / docs[0] 7553 / hits[0] 11534 / keyword[1] sknderaj / docs[1] 6 / hits[1] 6 /
No Pic available
  • 2008-11-01

Ethe n natn e par t edicionit t 46-t t festivalit t kngs n radio-televizion

Konkurrim i ethshm dhe element sho kan shoqruar natn e par t Festivalit t 46-t t Kngs n Radio Televizionin Publik Shqiptar, i cili nisi t premten n mbrmje n salln e Pallatit t Kongreseve n Tiran. Nn drejtimin e kantautorit Pirro ako dhe kngtares Elsa Lila, gjat nats s par u prezantuan 15 kng t reja

Alban Sknderaj në Kosovë
  • 2008-08-20

Alban Sknderaj në Kosovë

Këngëtari vlonjat Alban Skenderaj shkon më në fund në Kosovë, ku me këtë rast pritet që të mbajë një numër koncertesh. E për këtë nuk i duhet as truprojë, pasi ai ka vendosur tia fitojë sërish zemrën fansave kosovarë. Lajmin e kat ditur vet kngtari, gjat një interviste për Koh