Rezultate te kerkimit per termin: +Alban +Skenderaj

Total: 208
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.234Z

Alban Skenderaj ne Formula 1

Pista gjermane e Nyrburgringut, ku zhvillohen garat e Formula 1 dhe te gjitha sportet esktreme do te kendoje me zerin e Alban Skenderajt. Kengetari shqiptar nuk eshte menduar dy here perpara ofertes gjermane per t’u bere kolona zanore e garave ne pisten me te njohur. Pjesa titulloh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.837Z

Alban Skenderaj flet për babain

Dihet fakti që Alban Skenderaj u be yll si pa pritur e pa kujtuar. Mjaftojë një paraqitje në "Top Fest" dhe ai u bë i famshëm në mbare shqiptarinë. Ajo që dihej nga jeta private e këngëtarit ishte e dhëna se jetonte në Itali,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.774Z

Publikohet balada e re e Alban Skenderaj

Këngëtari Alban Skenderaj sapo ka lansuar klipin e tij të ri të këngës “Je ti”. Kënga është një baladë dashurie, të cilën e interpreton për mrekulli këngëtari. Klipi është punuar nga produksioni i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.936Z

Alban Skenderaj me koncert për 10-vjetorin e karierrës

Kantautori shqiptar, Alban Skenderaj, këtë vit shënon 10 vjetorin e karierrës dhe për të kremtuar këtë festë, Skenderaj ka organizuar një koncert recital, që për shkak të interesimit të madh të adhuruesve të tij, do të prezantohet për tri ditë, 24,25 dhe 26 nëntor, në Tiranë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.338Z

"Kenga Magjike", Alban Skenderaj rremben trofeun

Alban Skenderaj eshte shpallur fituesit festivalit "Kengs Magjike 2012". Kenga e tij "Refuzoj" ka marre vleresimin maksimal nga koleget e tij duke e renditur ne vend te pare. Por vec vleresimit te kolegeve me vota, Skenderaj ka marre dhe Cmimin e Publikut. Ne vend te dyte u rendit kenga e Aleksander

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.262Z

Alban Skenderaj gati per koncert recital

0 brbr brbrKengetari i njohur Alban Skenderaj ka realizuar nje tjeter enderr qe tashme nuk i perket me sirtaritbr Albani ka njoftuar se per te kujtuar 10-vjetorin e daljes ne skenen shqiptare do te mbaje nje koncert recital me 24 dhe 25 nentor ne Tiranebr Kengetari njoftimin e ka bere ne rrjetin so

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.685Z

Si ndryshoj Alban Skenderaj?

Alban Skenderaj ka goditur që me këngën e parë të prezantuar në ‘’Top Fest’’. Me ‘’Vetëm ty’’ ai fitoj çmimin e parë të këtij festivali të muzikes moderne. Këngëtari, erdhi nga Ita

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama