Rezultate te kerkimit per termin: +Albana +Vokshi

Meta: total 1000 / total_found 2137 / time 0.001 / keyword[0] albana / docs[0] 4831 / hits[0] 7758 / keyword[1] vokshi / docs[1] 3117 / hits[1] 7540 /
A i dha para Albana Vokshi protestuesit? Ish-deputetja: Taulant, e di që mendjen e ke vetëm
  • 2019-03-28

A i dha para Albana Vokshi protestuesit? Ish-deputetja: Taulant, e di që mendjen e ke vetëm

Ish-deputetja demokrate Albana Vokshi ka reaguar pas akuzës së kreut të Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste se PD ka paguar protestuesit që spërkatën me bojë godinën e Ministrisë së Mbrojtjes. Vokshi shkruan në facebook se Taulanti mendjen e ka vetëm te paratë, dhe se PS nuk heq

Boja e zezë te Ministria e Brendshme, Balla: Albana Vokshi nxori para nga çanta për
  • 2019-03-28

Boja e zezë te Ministria e Brendshme, Balla: Albana Vokshi nxori para nga çanta për

Një protestues hodhi sot bojë në muret e Ministrisë së Brendshme, duke nxirë pjesën e jashtme të godinës. Në lidhje me këtë çështje ka reaguar edhe kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla. Nëpërmjet një postimi në Facebook, Balla shkruan se ai u pagua nga PD për të b

Deutsche Welle zbulon skandalin që mund ti shkurtojë karrierën Edi Ramës
  • 2019-03-22

Deutsche Welle zbulon skandalin që mund ti shkurtojë karrierën Edi Ramës

Media gjermane Deutsche Welle ka publikuar së fundmi një reportazh mbi çështjen e Teatrit Kombëtar, duke e lidhur rezistencën e disa artistëve dhe anëtarëve të shoqërisë civile edhe me protestat opozitare në Tiranë. Gazetari i DË thotë se protestat ndaj kryeministrit Edi Rama po p

No Pic available
  • 2019-03-09

Skandal/ Nxënësve të klasës së 5-të në Biologji u mësohet hashashi (FOTO)

Një denoncim vërtet tronditës është bërë nga ish-deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi në Facebook. Duke postuar foton e një faqeje të librit të Biologjisë që studiohet nga nxënësit e klasave të 5-ta, ajo tregon se të miturve u mësohet edhe hashashi. Në këtë tekst shko

Barrikadë para Ramës në 16 mars, ish-deputetja apel grave!
  • 2019-03-08

Barrikadë para Ramës në 16 mars, ish-deputetja apel grave!

Në ditën e 8 marsit, gratë e opozitës kanë zgjedhur të protestojnë te Unaza e Re, vendi që u shndërrua në simbol të protestës nga banorët e Astirit, të cilët dolën në mbrojtje të shtëpive të tyre që prekeshin nga projekti i Unazës së Madhe. “Ne nuk do të ishim sot këtu

No Pic available
  • 2019-03-01

Vokshi: Bandat me uniformë të Ramës të vrasin natën dhe të qajnë ditën

Deputetja demokrate, Albana Vokshi ka reaguar pas letrës së ndjesës që kryepolici Ardi Veliu u dërgoi sot bizneseve. Përmes një postimi në profilin e saj në Facebook, Vokshi e cilëson policinë si bandë e kryeministrit Rama. Vokshi shton se kjo bandë të vret natën dhe të qan ditën,

Video e prindërve të 13-vjeçares, PD-LSI: Fshije, shkarko Spiropalin; Rama: Pse lehni?
  • 2019-02-08

Video e prindërve të 13-vjeçares, PD-LSI: Fshije, shkarko Spiropalin; Rama: Pse lehni?

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali si një nga politikanet e përfshira më fortë nga PS në debatin me ish-kryeministrin Sali Berisha për ngjarjen e Kavajës, ku u përdhunua një 13-vjeçare shkoi sot në familjen e të miturës me të cilën abuzuan seksuali