Rezultate te kerkimit per termin: +Albania

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.338Z

VIP RALLY ALBANIA

Tirane-Vlore, nje gare "VIP" per Rally Albania. Emra te njohur te politikes dhe drejtimit te institucioneve shteterore moren pjese dje ne garen e VIP Rally Albania, Tirane-Vlore, organizuar me rastin e celjes se sezonit turistik ne qytetin e Vlores. Mes garuesve, spikaste Drejtori i KESH-it, Gjergj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.546Z

Telekom Albania prezantohet zyrtarisht

AMC (Albanian Mobile Telecommunications) bëhet Telekom Albania Abonentët përfitojnë nga produkte dhe shërbime innovative, si edhe nga zgjidhje teknologjike superiore Ofrohet shërbimi 4G, për të qenë përherë të lidhur me njeri-tjetrin Telekom Albania është emri i ri i kompanisë lid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.946Z

Allegretto Albania

Pas 20 vjetësh përpjekje, “Allegretto Albania” përfaqëson Shqipërinë në bienalen e Wisbaden dhe kthehet me çmimin e kritikës. Drama e shkruar nga Stefan çapaliku dhe vënë në skenë nga Altin Basha në Teatrin Kombëtar, është vlerësuar me pikët maksimale nga Forumi i Kri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.782Z

“Albania” e digjitalizuar

Në ambientet e Bibliotekës Kombëtare dhe Universitare të Kosovës (BKUK), në edicionin e tetë të javës e Bibliotekës, në Kosovë, po vazhdojnë aktivitet e ndryshme. Në rendin e aktiviteteve të rëndësishme të kësaj jave në paraditen e së martës ishte ligjërata e drejtorit i Bib

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.678Z

Kerkesa e Libertas Albania

Levizja “Libertas Albania" ka organizuar nje manifestim para institucioneve belge ne Bruksel per  te kerkuar  njohjen e genocidit cam. Inisiatoret e ketij manifestimi duan te korrnin te njejtin sukses me ate te manifestimeve qe u bene ne France per njohjen e genocidit armen, &nb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.506Z

ALBANIA VENETA SHQIPËRIA VENEDIKASE

HISTORI Bajram Peçi   Për Shqipërinë, Albania Veneta ishte fillimi i një periudhe historike, kur gjithë Europa do mbetej me sytë mbërthyer te lufta titanike e Skënderbeut kundër një pushtuesi më të fortë e të egër Pse duhet ditur ç’është “Albania Venet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.138Z

Pse gazeta “Albania” mbyllet sot?

Para pak kohësh, dy inspektorë të zyrës së Tatim-Taksave, Petrika Bardhi dhe Bujar Qoshja, trokitën në derën e redaksisë së gazetës “Albania” për një kontroll tatimor. Redaksia e “Albania”-s, me shumë mirësjellje, iu japi dyert duke iu krijuar të gjitha kushtet dhe hapësir

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama